چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دستگیری زورگیر مشهور تهران با اسلحه قلابی

۶ آبان ۱۳۹۶       ۱۶:۰۵       27/33600     
  رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران، از دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده اختیاریه خبر داد و گفت: این متهم با تهدید سلاح قلابی از یک زن گوشی تلفن همراه و خودروی سواری اش را سرقت کرد.  

 

به گزارش پارس فارس ، سرهنگ رضا صادقی پور افزود: با تماس یکی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام خبر زورگیری و سرقت بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی گفت: مالباخته در خصوص شکایت خود اظهار داشت، زمانی که قصد خروج از پارکینگ خانه را داشته فردی به ظاهر مسافر به وی نزدیک شده و از او درخواست کرده برای انجام کاری تلفن همراهش را به وی بدهد تا چند تماس بگیرد، او نیز گوشی تلفن همراه خود را داده اما در همین زمان فرد مذکور علاوه بر این که از پس دادن تلفن همراه خودداری کرده با تهدید سلاح سرد خودرو و تلفن همراه وی را ربوده است.

سرهنگ صادقی پور ادامه داد: با توجه به حاسیت موضوع، مشخصات خودرو در اختیار ماموران گشت انتظامی کلانتری قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص آغاز شد که در نهایت طی مدتی کمتر از دو ساعت خودروی مسروقه در محدوده میدان هروی شناسایی شد و دقایقی بعد نیز متهم که داخل یک مغازه قصد فروش گوشی تلفن همراه مسروقه را داشت شناسایی  و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: در بازرسی بدنی انجام شده از متهم یک قبضه سلاح گرم قلابی کشف شد و متهم که ف نام داشت به همراه خودرو و تلفن همراه شاکی به کلانتری منتقل شد.

رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران، افزود: متهم در بازجویی های انجام شده در کلانتری به جرم خود اعتراف و علت سرقت را بیکاری عنوان کرد و در نهایت پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر در خصوص سرقت های احتمالی دیگر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top