پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
August 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رقابت 170 مستند بلند برای دریافت جوایز اسکار

۶ آبان ۱۳۹۶       ۱۲:۳۹       1066/33567     
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسامی فیلم‌های ارائه‌شده برای رقابت در بخش اسکار بهترین مستند بلند نودمین دوره جوایز اسکار را اعلام کرد.  

به گزارش پارس فارساعضای رأی‌دهنده شاخه مستند آکادمی در ماه دسامبر از میان 170 مستند ارائه شده، 15 فیلم فهرست کوتاه را انتخاب می‌کنند.

پنج نامزد نهایی بخش اسکار مستند بلند، از میان 15 فیلم فهرست کوتاه انتخاب می‌شوند که اسامی آن‌ها 23 ژانویه 2018 (3 بهمن) همراه نامزدهای دیگر بخش‌های جوایز اسکار اعلام خواهد شد.

تعدادی از فیلم‌های ارائه‌شده مانند "شهر اشباح"، "فریادهایی از سوریه"، "چهره‌ها، مکان‌ها" و "کدی" پیش از این در جشنواره‌های سینمایی نامزدی‌های کسب کرده‌اند. مستند "Gaga: Five Foot Two" درباره لیدی گاگا خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی یکی دیگر از رقباست.

بعضی از فیلم‌ها هم هنوز در لس آنجلس و نیویورک روی پرده نرفته‌اند و فعلا واجد رقابت در این بخش نیستند. فیلم‌های ارائه‌شده بجز شرط اکران باید دیگر قوانین آکادمی در بخش مستند بلند را رعایت کنند.

سال گذشته 145 مستند بلند به آکادمی ارائه شدند و در نهایت جایزه اسکار این بخش به "او.‌جی.: ساخت آمریکا" به کارگردانی ازرا ادلمان رسید.

نودمین دوره جوایز اسکار یکشنبه چهارم مارس 2018 (بامداد دوشنبه 14 اسفند به وقت ایران) برگزار می‌شود.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top