پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
August 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


قابلیت حذف پیام این بار در پیام رسان واتس اپ

۶ آبان ۱۳۹۶       ۱۱:۲۵       1066/33561     
  قرار است اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ قابلیت جدیدی را بیفزاید تا به کاربران اجازه دهد پیام‌های خود را حذف کنند.  

 

به گزارش پارس فارس، به نقل از سایت phonearena، کاربرانی که از اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ استفاده می‌کنند، در هفته‌های آتی قادر خواهند بود پیام‌هایی را که به اشتباه و یا نادرست نوشته و فرستاده‌اند، حذف کنند. بدین ترتیب کاربران می‌توانند پیام‌های خود را پس از ارسال، از معرض دید سایر مخاطبان پاک کنند.

البته کاربران تنها ۷ دقیقه فرصت دارند پیام‌های نادرست و اشتباهی خود را در محیط واتس اپ حذف کنند و پس از گذشت این 7 دقیقه، دیگر قادر نخواهند بود پیام های ارسال شده خود را پاک کنند.

هرچند که پیام رسان واتس اپ تاکنون افزودن این قابلیت جدید را به طور رسمی اعلام نکرده است، اما در بخشFAQ این پیام رسان می توان مشاهده کرد که قابلیت حذف سریع پیام‌ها آمده است. این خبر برای بسیاری از کاربران و طرفداران واتس اپ خبر خوشایندی محسوب می شود چرا که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که در افزودن قابلیت های جدید و کاربردی پیشگام و پیشرو است، بعنوان بزرگترین رقیب واتس اپ به شمار می‌رود و این پیام رسان سبزرنگ نیز به تازگی برای جلب رضایت و حفظ طرفدارانش، قصد دارد قابلیت‌های جدیدی را که غالبا مورد نظر و استفاده کاربران است را به پیام رسان خود بیفزاید و به گونه ای به رقابت تنگاتنگی با تلگرام بپردازد.

شرکت فیس‌بوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس‌اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار کسب کرد و از آن زمان تاکنون نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید بدنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام رسان محبوب بوده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top