جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


قیمت نفت افزایش می یابد

۲ آبان ۱۳۹۶       ۱۰:۵۵       1066/33054     
   یک تارنمای چینی روز سه شنبه پیش بینی کرد با توجه به تحولات جهانی و منطقه ای بخصوص در خاورمیانه بهای نفت باز هم افزایش یابد.  

 به گزارش پارس فارس، گلوبال تایمز چین نوشت: بهای نفت در هر بشکه به بیش از 50 دلار رسیده است و انتظار بازار این است که به دلایل مختلف قیمت این فراورده در ماه های آینده بالاتر برود.
روزنامه مذکور نوشت: چین یکی از بزرگترین خریداران نفت است و در 9 ماه امسال روزانه هشت میلیون و 500 هزار بشکه نفت خریداری کرده است.
نشریه مذکور تصریح کرد به دلیل مصرف بالای نفت در چین و خریدهای فزاینده این کشور برای پر کردن ذخایر راهبردی، قیمت نفت می تواند روند صعودی خود را حفظ کند.
گلوبال تایمز ادامه داد که هند، دیگر خریدار بزرگ نفت هم در ماه سپتامبر امسال چهار میلیون و 830 هزار بشکه نفت خریداری کرده و نیازش به نفت هر روز بیشتر شده است.
چین و هند به ترتیب اولین و سومین خریداران نفت جهان محسوب می شوند که هر دو نیز در ماه های گذشته در روند واردات نفت شاهد افزایش بوده اند.
تارنمای چینی که روزنامه ارگانی این کشور هم محسوب می شود ، نوشته است که تا پایان سال جاری میلادی احتمال می رود بهای نفت تا 10 درصد دیگر افزایش یابد.
این نشریه از دلایل دیگر بالا رفتن بهای نفت را تحولات خاورمیانه و مسایل مرتبط با کردستان عراق و وزش توفان های سهمگین در آمریکا دانسته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top