چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ادینسون کاوانی: دوست دارم نیمار توپ طلا را بگیرد

۲۲ مهر ۱۳۹۶       ۱۰:۳۰       1066/31920     
  ستاره اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن تاکید کرد که مشکلی با نیمار ندارد و دوست دارد که این بازیکن توپ طلا را به دست آورد.  

 

به‌ گزارش ‌پارس فارس و ‌به نقل از اکیپ، ادینسون کاوانی چند روز پیش اظهار  نظری بر زبان آورد که بسیاری آن را طعنه‌ای به نیمار دانستند. این مهاجم اروگوئه‌ای گفت‌ که مارکو وراتی بهترین بازیکنی است که در کنار او بازی کرده است. این‌ در حالی است که او با بازیکنان بزرگی مانند نیمار و لوئیس سوارس هم‌بازی بوده است.

کاوانی درباره این اظهار نظر خود، گفت‌: من قصد طعنه زدن به کسی را نداشتم. با نیمار صحبت کردم و دیگر مشکلی با هم نداریم. من انسان واقع گرایی هستم و به خوبی می‌دانم که نمی‌شود  با همه انسان‌ها دوست بود اما باید با نهایت حرفه‌ای‌گری برخورد کرد.

او در پایان سخنان خود، ‌اضافه کرد:‌ هر بازیکنی که در پاری ‌سن‌ ژرمن بازی می‌کند باید برای کسب جام تلاش کند. بازی کردن در کنار ستاره‌های بزرگ لذت بخش است. نیمار بازیکن بزرگی است و دوست دارم که او توپ طلا را به دست آورد. رسیدن نیمار به توپ طلا یعنی موفقیت پاری ‌سن‌ ژرمن در کسب جام و این چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم.

انتهای پیام  

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top