چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سخنگوی وزارت خارجه: برنامه های دفاع موشکی ایران قابل مذاکره نیست

۱۴ مهر ۱۳۹۶       ۲۲:۰۱       1509/31151     
«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گزارش روز جمعه خبرگزاری رویترز در خصوص آمادگی تهران برای مذاکره در خصوص برخی ابعاد برنامه دفاع موشکی خود را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش پارس فارس، جمهوری اسلامی ایران بارها در مواضع علنی و دیدارهای دیپلماتیک با مقام‌های خارجی همانند مصاحبه‌ها و دیدار‌های انجام شده توسط وزیر امور خارجه در سفر اخیر ایشان به نیویورک، بر غیرقابل مذاکره بودن برنامه‌های دفاعی خود تاکید کرده است و آن را مغایر با قطعنامه 2231 (شورای امنیت سازمان ملل متحد) نمی‌داند.
سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: ایران برنامه‌های دفاعی موشکی را حق مسلم خود دانسته و قطعا آن را در چارچوب برنامه‌ها و راهبردهای دفاعی، متعارف و تعیین شده خود ادامه خواهد داد.
قاسمی در پایان بار دیگر تصریح کرد که «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل متحد بر این نکته در تمامی دیدارها و گفت‌وگوهای خصوصی خود، به مانند مصاحبه‌ها با رسانه‌های بین‌المللی، تاکید کرده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top