یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸
July 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


مادورو می‌داند ترامپ شیفته چیست

۸ مهر ۱۳۹۶       ۱۷:۲۷       27/30235     
  در حالی که افراد بسیار می‌خواهند درباره شخصیت دونالد ترامپ بدانند، رئیس‌جمهوری ونزوئلا اعلام کرد که می‌داند همتای آمریکایی وی شیفته چیست.  

 

به گزارش پارس فارس، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در حالی که روابط دیپلماتیک میان واشنگتن و کاراکاس دچار بحران بی‌سابقه‌ای شده است، نیکولاس مادورو، رئیس‌جمهوری ونزوئلا ادعا کرد که دونالد ترامپ شیفته شخصیت وی است.

مادورو در سخنرانی خود در شبکه تلویزیون ملی ونزوئلا گفت: هر روز دونالد ترامپ به من چیزی می‌گوید. دونالد ترامپ شیفته نیکولاس مادورو است چون که من یک کارگرم و وی عادت کرده است تا از کارگران و زنان سوءاستفاده کند و دلیل واقعی همین است.

مادورو همچنین اظهار کرد که رئیس‌جمهوری آمریکا می‌تواند به مشکلات پورتوریکو که در پی طوفان ماریا تخریب شده است، بیشتر توجه کند.

وی گفت: مردم پورتوریکو تراژدی بزرگی را پشت سر می‌گذارند؛ در حالی که ترامپ برای سفر کردن به آنجا عجله‌ای ندارد. به مدیریت کشورت که اکنون آن را بد اداره می‌کنی و مشکلاتش را حل نمی‌کنی، بیشتر برس.

مادورو ادامه داد: مردم ونزوئلا به دستان یک سرمایه‌دار بزرگ مثل دونالد ترامپ نمی‌افتند.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop