چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد:

فعالیت 100 درصدی بیمارستان های دولتی در ایام عاشورا و تاسوعا

۶ مهر ۱۳۹۶       ۱۵:۲۲       6/30007     
  جان‌بابایی گفت: تمام بیمارستان های دولتی به صورت 100 درصدی فعالیت خود را در ايّام عاشورا و تاسوعا ادامه خواهند داد.

 

به گزارش پارس فارس,قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درخصوص ارائه خدمات درمانی در ایام عزاداری عاشورا و تاسوعا با بیان اینکه تمام بیمارستان های دولتی به صورت 100 درصدی فعالیت خود را در ايّام عاشورا و تاسوعا ادامه خواهند داد، گفت: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستان حضور خواهند داشت. 

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در ایام تعطیل عزاداری حسینی، تمام بیمارستان های دولتی با تمام پتانسیل موجود، فعالیت خود را ادامه خواهند داد و طی برنامه ریزی های انجام شده نیروی انسانی و کادر درمانی کافی در بیمارستان ها حضور خواهند داشت.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستانها حضور خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین بخش اورژانس بیمارستان ها و اورژانس 115 سراسر کشور برای خدمت رسانی هر چه سریع تر به مصدومان و بیماران احتمالی و عزاداران حسینی فعالیت کامل و ویژه خواهند داشت و لذا مردم در صورت نیاز به اقدامات اورژانسی می توانند با 115 تماس بگیرند.

جان بابایی تصریح کرد: داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور نیز در روزهای تعطیل فعال خواهند بود و تمام بیمار ستان های دولتی موظف به پذیرش بیماران هستند.

وی در پایان از همه همکاران اورژانس 115، پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای پوشش خدمات درمانی در ایام عزاداری اباعبدالله حسین (ع) قدردانی کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top