یکشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹
January 17, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رستورانی که هر لحظه در آن زلزله ای ۸ ریشتری می آید!

۶ مهر ۱۳۹۶       ۱۳:۱۲       264/29987        ۷۱۲۲ بازدید
در شهر «لورت دی مار» اسپانیا کافه رستورانی به اسم «کافه دیزستر» هست که هر لحظه در آن زلزله می آید ولی کسی فرار نمی کند .

بابک رسام


کاربر افتخاری

اگر در حال خوردن ناهار یا شام ناگهان زلزله ای ۸ ریشتری بیاید مطمئنا بیشتر ما غذا را فراموش می کنیم و پا به فرار می گذاریم تا جانمان را نجات دهیم. اما در شهر «لورت دی مار» اسپانیا کافه رستورانی به اسم «کافه دیزستر» هست که هر لحظه در آن زلزله می آید ولی کسی فرار نمی کند و تنها کاری که انجام می دهند این است که تعادل خود را حفظ کنند و امیدوار باشند که لیوان آب روی میز نریزد! اگر کنجکاو شدید که بدانید در این رستوران چه خبر است در ادامه ما را همراهی کنید. معمولا همه از زلزله می‌ترسند، اما در این کافه مردم پول می‌دهند تا در حالی که از طعم غذای خوشمزه لذت می‌برند یک زلزله‌ی شبیه سازی شده‌ی ۸ ریشتری را هم تجربه کنند. این کافه آنقدر محبوب و معروف است که باید از قبل میزتان را رزروکنید. وقتی به این رستوران می‌رسید از بیرون خیلی عادی به نظرمی رسد و هیچ تابلوی هشداردهنده‌ای درباره اتفاق‌هایی که در داخل آن می‌افتد وجود ندارد. اما همین که وارد رستوران می‌شوید با دیدن دکوراسیون سفینه مانند داخل آن تازه می‌فهمید که با رستورانی متفاوت طرف هستید. آخر هفته‌ها آدم فضایی‌ها در اینجا نمایش‌هایی اجرا می‌کنند که برای بچه‌ها خیلی هیجان انگیز و مفرح است، اما رستوران برای آدم بزرگ‌ها سرگرمی دیگری دارد که در زیر زمین اتفاق می‌افتد! اگر عاشق هیجان هستید باید سوار آسانسور شوید و به اعماق زمین بروید و در رستورانی بنشینید که شبیه غار است. در آنجا اولین چیز عجیب و غریبی که توجهتان را جلب می‌کند این است که همه کارمندان رستوران کلاه‌های ساختمانی و تجهیزات ایمنی پوشیده اند. منتظر بمانید، چون اتفاقات هیجان انگیز دیگری در انتظارتان است؛ وقتی غذا برایتان آورده شد می‌بینید که به دلایلی بشقاب غذا خیلی زیادی سنگین است. مطمئنا با دیدن غذا‌های خوشمزه رستوران نمی‌توانید منتظر بمانید و به این فکر کنید که کی زلزله شروع می‌شود! البته ممکن است آنقدر هیجان داشته باشید که تا قبل از زلزله غذا از گلویتان پایین نرود، اما بهتر از خونسردی خود را حفظ کنید و از غذایتان لذت ببرید. در این کافه باید همیشه آماده فرار باشید! چون نمی‌دانید این زلزله دقیقا کی اتفاق می‌افتد. در حال خوردن غذا هستید که ناگهان برق‌ها خاموش روشن می‌شود، همه جیغ می‌زنند و میز و صندلی و هر چه که در اتاق است شروع به لرزیدن می‌کند. در این لحظه هیچ کاری از شما بر نمی‌آید جز اینکه منتظر بمانید تا زلزله تمام شود! نگران نباشید، چون در این کافه برعکس زلزله‌های واقعی هیچ آسیب جدی‌ای به کسی نمی‌رسد. البته یادتان باشد که اگر می‌خواهید به این رستوران بروید هیچ وقت بهترین لباستان را نپوشید، چون ممکن است با شروع زلزله، غذا و نوشیدنی روی لباس هایتان بریزد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

elahe_heydari759
  • ۱۳۹۶/۹/۲
  • ۱۷:۰۸


لطفا منو دنبال وبازدید کنید🙏

Reza.Sa
  • ۱۳۹۶/۹/۱۶
  • ۰۰:۱۶


بازدید شدی

انوشیروان بکری
  • ۱۳۹۶/۹/۱۷
  • ۱۹:۲۹


بازدیدودنبال شدید؛لطفا پیج مارا بازدید ودنبال نمایید

داروخانه دکتر هادی
  • ۱۳۹۶/۱۱/۷
  • ۲۱:۱۷


بازدید

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی