چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۶
January 17, 2018
  جستجو

آخرین اخبار
کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۶ مهر ۱۳۹۶       ۱۲:۳۷       264/29983     

لاشه دو فک خزری در سواحل استان گیلان کشف شد

  مدیر کل زیست بوم دریایی گفت: با اشاره به کشف دولاشه فک خزری در استان گیلان اظهار داشت: لاشه یکی از فک‌ها یافت شده است و دیگری به علت بارندگی شدید ناپدید شده و مسئولان پیگیر این موضوع هستند.
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس داود میرشکار مدیر کل زیست بوم دریایی با اشاره به کشف دولاشه فک خزری طی 72 ساعت گذشته در سواحل استان گیلان اظهار داشت: لاشه یکی از فک‌ها یافت شده است و دیگری به علت بارندگی شدید ناپدید شده و مسئولان پیگیر این موضوع هستند.

وی با اشاره به اینکه صیادان به هنگام صید لاشه فکی را در سواحل استان گیلان کشف کردند، افزود: با توجه به آغاز فصل صید و صیادی، عامل اصلی مرگ این گونه‌های دریایی در استان‌های شمالی می‌تواند صید بی رویه باشد.

وی افزود:در همین راستا کارگاه آموزشی برای بررسی علل مرگ فک‌های خزری، در روز دوازدهم مهرماه در استان گیلان برگزار می‌شود.

مدیر کل زیست بوم دریایی تصریح کرد: فک خزرى تنها پستاندار درياى خزر به شمار می‌آید كه با كاهش شديد جمعيت مواجه شده و در معرض خطر انقراض است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

elahe_heydari759
  • ۱۳۹۶/۹/۵
  • ۲۳:۲۸


لطفا منو دنبال وبازدید کنید🙏

Reza.Sa
  • ۱۳۹۶/۹/۱۶
  • ۰۰:۱۷


بازدید شدی

انوشیروان بکری
  • ۱۳۹۶/۹/۱۷
  • ۱۹:۲۹


بازدیدودنبال شدید؛لطفا پیج مارا بازدید ودنبال نمایید

درج دیدگاه

Top