شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کنسرت کیهان کلهر و گروه رامبر انت تریو}

کیهان کلهر که به تازگی تور بزرگ «پردگیان باغ سکوت» را با بیش از 60 کنسرت در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده بود، در روزهای 14 و 15 شهریور 1396 در تالار وزارت کشور به همراه این گروه هلندی روی صحنه حاضر می‌شود و قطعاتی را در تلفیق موسیقی شرق و غرب اجرا می‌کند. رامبرانت تریو یکی از معروفترین و معتبرترین گروه های موسیقی جز در اروپاست که توانسته‌اند تورهای کنسرت موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند. در حالیکه کلهر و این گروه هلندی بارها در فستیوال های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته‌اند، این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می‌روند. همکاری این هنرمند و این گروه از سال 2011 آغاز شده است و به زودی آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد. بعد از کنسرت تهران، کلهر و رامبرانت تریو در کشورهای مختلف اروپا از جمله هلند، آلمان و بلژیک به صحنه می رود و در روز 29 سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یمی از معتبرترین سالن‌های کنسرت جهان محسوب می‌شود به اجرای قطعات می‌پردازند اما مخاطبان ایرانی شانس این را دارند که پیش از ساکنین اروپا این قطعات را برای اولین بار در کنسرت تهران بشنوند. رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) نوازندگان رامبرانت تریو هستند.کنسرت کیهان کلهر و گروه رامبر انت تریو

۲۸ شهریور ۱۳۹۶       ۱۱:۴۳       264/29057        ۱۵۰۱۷ بازدید
کیهان کلهر و رامبرانت تریو در روزهای میانیِ شهریور امسال در تالار وزارت کشور به صحنه رفت.

بابک رسام


کاربر افتخاری

کیهان کلهر که به تازگی تور بزرگ «پردگیان باغ سکوت» را با بیش از 60 کنسرت در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده بود، در روزهای 14 و 15 شهریور 1396 در تالار وزارت کشور به همراه این گروه هلندی روی صحنه حاضر می‌شود و قطعاتی را در تلفیق موسیقی شرق و غرب اجرا می‌کند. رامبرانت تریو یکی از معروفترین و معتبرترین گروه های موسیقی جز در اروپاست که توانسته‌اند تورهای کنسرت موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند. در حالیکه کلهر و این گروه هلندی بارها در فستیوال های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته‌اند، این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می‌روند. همکاری این هنرمند و این گروه از سال 2011 آغاز شده است و به زودی آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد. بعد از کنسرت تهران، کلهر و رامبرانت تریو در کشورهای مختلف اروپا از جمله هلند، آلمان و بلژیک به صحنه می رود و در روز 29 سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یمی از معتبرترین سالن‌های کنسرت جهان محسوب می‌شود به اجرای قطعات می‌پردازند اما مخاطبان ایرانی شانس این را دارند که پیش از ساکنین اروپا این قطعات را برای اولین بار در کنسرت تهران بشنوند. رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) نوازندگان رامبرانت تریو هستند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

هستی سمیعی
  • ۱۳۹۶/۶/۲۸
  • ۲۱:۰۰


عالی

Reza.Sa
  • ۱۳۹۶/۹/۱۶
  • ۰۰:۱۷


بازدید شدی

انوشیروان بکری
  • ۱۳۹۶/۹/۱۷
  • ۱۹:۲۹


بازدیدودنبال شدید؛لطفا پیج مارا بازدید ودنبال نمایید

mostafa yusefi
  • ۱۳۹۶/۱۱/۴
  • ۰۱:۳۴


بازدید شد

داروخانه دکتر هادی
  • ۱۳۹۶/۱۱/۷
  • ۲۱:۱۸


بازدید

درج دیدگاه

Top