دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


زیدان رونالدو را ستایش کرد

۱۹ شهریور ۱۳۹۶       ۲۳:۲۱       114/28395     
 زیدان به تمجید از ستاره پرتغالی تیمش پرداخته است.

  به گزارش پایگاه خبری پارس فارس کریستیانو رونالدو با درخشش در فصل قبل فوتبال اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا، به اعتقاد خیلی ها شانس اول برای کسب عنوان مرد سال فوتبال اروپا است و در صورت وقوع این اتفاق، او به رکورد پنج توپ طلای لیونل مسی می رسد، زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در مصاحبه اخیرش با تلفوت در مورد این ستاره پرتغالی و همچنین وضعیت خودش در رئال مادرید چنین گفته است:

رونالدو بازیکنی عالی است، او بهترین در جهان است. همیشه طرفدار بازیکنان حرفه ای و خارق العاده بوده ام چرا که آن ها خود تهییج کننده یکدیگر هستند. ممکن است رونالدو بگوید امروز استراحت می کنم ولی در عین حال محرکی برای دیگران است و آن ها را تهییج می کند.

هفت جام در مدت زمان حضورم در رئال مادرید کسب کرده ایم ولی افراد زیادی در پشت صحنه هستند، یک باشگاه، یک تیم و سایرین. از آن چه انجام می دهم خوشحال هستم، خوشحالم که سرمربی چنین تیمی هستم، از این کار لذت می برم و خوشحالم روی نیمکت بزرگترین تیم جهان هستم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top