پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


درخشان:اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات باشگاه نفت تهران ندیده بودم

۱۳ شهریور ۱۳۹۶       ۱۶:۳۰       41/28135     
 سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات این باشگاه در طول دوران مربیگری‌اش ندیده است. 

 

به گزارش پایگاه خبری پارس فارس ,حمید درخشان، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال نفت تهران و وضعیت مالکیتی این تیم، گفت: اتفاق جدیدی نیفتاده است. منتظریم تا از مسئولان باشگاه خبری داشته باشیم مبنی بر اینکه آیا تمرینات را از سر بگیریم یا خیر. فکر می کنم هنوز مسئولان باشگاه به توافق نهایی برای جابجایی امتیاز تیم نرسیده اند و همچنان بلاتکلیفیم.

وی ادامه داد: هر لحظه که می گذرد، تیم نفت صدمه بیشتری می خورد. ما پیش از شروع لیگ به اندازه کافی از تمرینات آماده سازی عقب مانده بودیم و تعطیلی لیگ فرصت خوبی برای بدنسازی بود ولی معضلی که به آن دچار شدیم، خیلی جبران ناپذیر است. آنقدر مشکلات زیاد است که هم ما و هم مدیران باشگاه مستاصل مانده ایم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره شرایط همکاری اش با این تیم گفت: این شرایط دست من نیست و خود مسولان می دانند که چگونه به کار ادامه دهند.

درخشان در پاسخ به این سئوال که آیا از پشت پرده این اتفاقات خبر دارد یا خیر؟ یادآور شد: نمی دانم. وارد این مقوله نشده ام. متوجه نمی شوم مشکلات چیست و چرا تیم با تاخیر منتقل می شود. اگر قرار به واگذاری تیم نفت است که باید به تیم مدیریتی فعلی واگذار شود. آنها در اولویت هستند و برای نفت هزینه کرده اند. اگر نمی توانند تیم را به این گروه واگذار کنند، چطور می خواهند آنرا به گروه دیگری بدهند؟

سرمربی تیم فوتبال نفت در پایان گفت: اتفاقاتی عجیب و غریب تر از اتفاقاتی که در تیم نفت افتاده است در طول دوران مربیگری ام ندیده ام. این مسائل واقعا بی سابقه است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop