دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نقوی حسینی:

کمیسیون امنیت ملی مجلس بازدید از سایت ها و اماکن هسته ای را مورد تایید قرار داد

۷ شهریور ۱۳۹۶       ۲۱:۰۷       28/27771     
 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید از سایت ها و اماکن هسته ای از سوی کمیسیون مورد تاکید و تایید قرار گرفت که برنامه زمانبندی آن متعاقبا اعلام خواهد شد

به گزارش پارس فارس  سید حسین نقوی حسینی  به تشریح جلسه این کمیسیون پرداخت و افزود: در ابتدای جلسه اردشیر نوریان دو موضوع را مطرح کرد؛ موضوع نخست، بحث آب و کمیته آب که بر ضرورت و پیگیری آن و بازدید میدانی از مناطق تاکید شد.
وی اظهار داشت: بازدید از سایت ها و اماکن هسته ای از سوی کمیسیون نیز مورد تاکید و تایید قرار گرفت که برنامه زمانبندی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: همچنین سید محسن علوی گزارشی از فعالیت های کمیته امنیت اقتصادی ارایه کرد.
نقوی حسینی تاکید کرد: هاجر چنارانی بحث موسسات مالی، بانکی و اعتباری را مطرح کرد و خواستار رسیدگی جدی به موضوع موسسات شد. جمالی نیز موضوع عقب ماندن پرداخت حقوق سپاه و ارتش را مطرح کرد.
وی به ادامه جلسه و طرح و لوایح مطرح در آن، اشاره کرد و گفت که برای این طرح ها و لوایح (به شرح زیر) تصمیم گیری شد:
1- طرح اصلاح ماده 31 قانون واردات و صادرات که کمیسیون طرح مذکور را رد کرد.
2- لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان راجع به همکاری در زمینه پیشگیری، محدود سازی و کاهش پیامدهای شرایط اضطراری تصویب شد.
3- لایحه موافقتنامه تاسیس دالان حمل و نقل و گذر بین المللی بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند(موافقتنامه چابهار) تصویب شد.
4- لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران و همکاری های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا - اقیانوسیه تصویب شد.
5- لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عراق تصویب شد.
6- لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین درباره همکاری در زمینه بهداشت و قرنطینه دامی تصویب شد.
7- لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین جمهوری اسلامی ایران و دوک نشین اعظم لوکزامبورگ تصویب شد.
8- لایحه موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام تصویب شد.
9 - لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در برنامه اندازه شناسی آسیا و اقیانوسیه تصویب شد.
10 - طرح تمدید مهلت اجرای آزمایش قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری تصویب شد.
11- لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در شرکت بین المللی نقدینگی اسلامی تصویب شد.


منبع : ایرنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop