جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن 6» به دلیل آسیب دیدن تام کروز متوقف شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۶       ۱۷:۱۹       28/26856     
 تولید قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» در لندن بین شش هفته تا سه ماه متوقف خواهد شد تا شکستگی مچ پای تام کروز که چند روز پیش سر صحنه فیلمبرداری این پروژه رخ داد، به طور کامل بهبود یابد

 به گزارش پارس فارس ستاره 55 ساله هنگام اجرای یکی از صحنه‌های اکشن فیلم که با پرش از ساختمانی به ساختمان روبه‌رویی همراه بود، دچار آسیب‌دیدگی شد. بنا به تایید استودیوی «پارامونت»، تام کروز از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شده و به گفته یکی از دست‌اندرکاران پروژه احتمال دارد لگنش هم آسیب دیده باشد.

به گزارش «ورایتی» به نقل از منابع نزدیک به پروژه، به محض این‌که کروز با پزشک شخصی‌اش دیدار کند استودیوی پارامونت درباره مدت زمان دقیق به تعویق افتادن فیلمبرداری این پروژه تصمیم‌گیری خواهد کرد. همزمان، پارامونت با انتشار بیانیه‌ای ضمن اشاره به آسیب‌دیدگی تام کروز و توقف تولید پروژه تاکید کرده تغییری در تاریخ اکران فیلم ششم (27 ژوییه 2018) پیش نخواهد آمد.

به گفته یکی از دست‌اندرکاران، چنانچه تمرکز عوامل سازنده بر روی المان‌ها و مراحل پس‌تولید باشد و صحنه‌هایی که باید با حضور کروز مقابل دوربین برود به عنوان آخرین بخش کار فیلمبرداری شود، ششمین قسمت «ماموریت غیرممکن» طبق برنامه‌ریزی برای اکران در تابستان 2018 آماده خواهد شد.

با این حال، هر گونه تاخیر در تولید می‌تواند برای دیگر بازیگران فیلم از جمله سایمن پگ، هنری کویل و ربکا فرگوسن دردسرآفرین باشد. به این ترتیب، برنامه کاری بسیاری از این بازیگران دچار مشکل خواهد شد، چرا که اغلب‌شان بلافاصله بعد از پایان فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن» برای حضور در پروژه‌های دیگر قرارداد بسته‌اند.

همزمان، پارامونت نگران این مسئله است که هر گونه تاخیر، تاثیر منفی بر روی اکران و فیلمبرداری دنباله «تاپ‌گان» تام کروز به جا بگذارد. طبق برنامه‌ریزی، اکران «تاپ‌گان 2» از ژوییه 2019 آغاز می‌شود.

تام کروز به ویژه در سال‌های اخیر در اجرای صحنه‌های اکشن فیلم‌هایش بدون استفاده از بدلکار دست به ماجراجویی زده و این موضوع یکی از مهم‌ترین افتخاراتش به شمار می‌رود. مدیر برنامه‌های ستاره 55 ساله هالیوود حاضر به پاسخگویی درباره وضعیت فعلی او نشده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop