پنجشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷
October 18, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پنجشنبه شهردار جدید تهران انتخاب می‌شود

۱۸ مرداد ۱۳۹۶       ۰۹:۰۱       41/26249     
 عضو منتخبین شورای شهر پنجم تهران از رأی‌گیری نهایی برای مشخص شدن شهردار تهران در ظهر پنجشنبه خبر داد و گفت: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 مردادماه پس از ارائه گزارش‌های کاندیداهای شهرداری تهران در جمع منتخبین شورای شهر پنجم، شهردار تهران مشخص خواهد شد.

 

به گزارش پارس فارس دکتر علی اعطا از خبر معرفی نهایی شهردار پایتخت برای ظهر روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری قرار است تا کاندیداهای شهرداری تهران طی زمان مشخص شده که به صورت قرعه‌کشی تعیین شده است، برنامه‌های خود را ارائه دهند.

وی اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه از ساعت 8 تا 12:30 به ترتیب محمد علی نجفی و  الهه کولایی برنامه‌های خود را اعلام خواهند کرد. همچنین برای بعدازظهر روز چهارشنبه نیز از ساعت 14 تا 16 آقای افشانی برنامه‌های خود را در جمع اعضای منتخب شورای شهر پنجم ارائه خواهد داد.

به گفته این عضو منتخب شورای شهر پنجم در روز پنجشنبه 19 مردادماه نیز از ساعت 8 تا 10  مرعشی و 10:30 تا 12 نیز مهرعلیزاده برای بیان برنامه‌های خود سخنرانی خواهند داشت.

اعطا افزود: به محض پایان اعلام برنامه‌های کاندیداهای شهرداری تهران بلافاصله رأی‌گیری صورت گرفته و یک نفر به عنوان شهردار تهران مشخص خواهد شد.

وی مهم‌ترین تصمیم منتخبین شورای شهر پنجم برای جلسه چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری را برگزاری این جلسه با حضور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران عنوان کرد و گفت: ما از تمام خبرنگاران دعوت کرده‌ایم تا در جلسه تعیین نهایی شهردار تهران حضور داشته باشند و جلسه دو روز آینده به صورت ویدیو کنفرانس برای خبرنگاران پخش خواهد شد. همچنین امکان مشاهده این دو جلسه به صورت اینترنتی نیز بر روی سایت شورا به آدرس www.shora.tehran.ir وجود دارد.

به گفته این عضو منتخب شورای شهر پنجم، یکی از اهداف اصلی شورای آینده شفافیت، در عمل است، به گونه‌ای که تصمیم گرفته شد جلسات تعیین شهردار پایتخت با حضور خبرنگاران باشد.

اعطا عنوان کرد: قرار است در جلسه اول شورای شهر پنجم تا معرفی شهردار پایتخت به وزارت کشور و طی روال قانونی انتخاب شهردار تهران، یک سرپرست برای شهرداری تهران مشخص کنیم که البته فرد مورد نظر برای سرپرستی مشخص نشده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top