چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لالیگا

۱۵ مرداد ۱۳۹۶       ۱۸:۱۹       28/26039     
  لیونل مسی از سوی اداره آمار و تاریخ فوتبال اسپانیا به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لالیگا انتخاب شد و پایین تر از او رائول گونزالس، اسطوره رئال قرار گرفت.

 

به گزارش پارس فارس ، 90 سال پیش اولین دوره لالیگا برگزار شد و از آن تاریخ تا به امروز 9280 فوتبالیست در لالیگا به میدان رفته اند که 857 تای آنها دروازه بان بوده اند.

طبق گزارش اداره آمار و تاریخ فوتبال اسپانیا، لیونل مسی با کسب 545 امتیاز، بهترین بازیکن تاریخ لالیگا برگزیده شد و پس از او رائول با 528 امتیاز قرار دارد.

سزار رودریگز از بارسا، تلمو زارا از بیلبائو و نیز کینی از بارسا در رده های سوم تا پنجم قرار دارند. نکته جالب حضور رونالدو در رده هفدهم است. او پس از مسی 349 گله، با زدن 285 گل در رده دوم برترین گلزنان تاریخ لالیگا قرار دارد.

فاکتورهایی چون تعداد دقایق حضور در زمین، تعداد گل، اخراج ها، گل به خودی، تعداد پنالتی های زده و گرفته شده، افتخارات تیمی و انفرادی و... برای انتخاب بهترین بازیکنان تاریخ لالیگا لحاظ شده اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top