چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نیمار تایید کرد؛ به PSG می روم

۱۱ مرداد ۱۳۹۶       ۱۸:۴۵       28/25715     
  رسانه های کاتالانی مدعی شدند که نیمار، ستاره بارسلونا به هم تیمی هایش اعلام کرده که راهی پاری سن ژرمن خواهد شد.

 

به گزارش پارس فارس ، انتقال نیمار به پاری سن ژرمن در چند هفته اخیر به اصلی ترین خبر فوتبالی تبدیل شده است. پاریسی ها قصد دارند 222 میلیون یورو برای فعال کردن بند فسخ او هزینه کنند و بارسلونا از هر راهی تلاش کرده که مانع این انتقال شود. با این حال، نیمار که معتقد است در بارسا نمی‌تواند به اهدافش برسد و همواره زیر سایه مسی خواهد بود، تصمیم خود را برای جدایی گرفته است.

حال دو نشریه کاتالان یعنی اسپورت و موندو دپورتیوو که به باشگاه بارسلونا نزدیک هستند، مدعی شدند که نیمار به هم تیمی های خود اعلام کرده که او بارسا را ترک خواهد کرد. پس از اتمام تور آمریکا، والورده دو روز به بازیکنان فرصت داده بود تا استراحت کنند و در روز چهارشنبه در تمرینات شرکت کنند. نیمار از این فرصت استفاده کرد و برای برنامه ای تبلیغاتی راهی چین شد. 

حال او به بارسلونا بازگشته تا با هم تیمی هایش خداحافظی کند. او صبح امروز وارد کمپ تمرینی بارسا شد و در رختکن به هم تیمی هایش که تلاش زیادی برای جلوگیری از جدایی او کرده بودند، اعلام کرد که بارسا را ترک خواهد کرد. بدین ترتیب نیمار تصمیم نهایی خود را گرفته و حالا تنها پرداخت رقم انتقال توسط پاریسی ها، انتقال را نهایی خواهد کرد.

 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top