پنجشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹
January 28, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آقای روحانی، ما انتقادداریم!

۲۹ فروردین ۱۳۹۳       ۰۸:۰۲       2/257     
خبررسانی پارس: بیانیۀ تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های سیستان و بلوچستان، علوم پزشکی و دانشگاه زابل
در پی لغو شدن سهمیه حضور تشکل های ارزشی دانشگاه سیستان و بلوجستان برای دیدار با رئیس جمهور، تشکل جامعۀ اسلامی دانشجویان دانشگاه های سیستان و بلوچستان، علوم پزشکی و دانشگاه زابل با انتشار بیانیه ای به این اقدام ریاست جمهوری اعتراض کردند.
گروه سیاسی، در پی لغو شدن سهمیه حضور تشکل های ارزشی دانشگاه سیستان و بلوجستان برای دیدار با رئیس جمهور، تشکل جامعۀ اسلامی دانشجویان دانشگاه های سیستان و بلوچستان، علوم پزشکی و دانشگاه زابل با انتشار بیانیه ای به این اقدام ریاست جمهوری اعتراض کردند.رئیس جمهور کشورمان که صبح سه شنبه در سومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان سفر کرده بود، دقایقی پیش چابهار را به مقصد تهران ترک کرد. در متن این بیانیۀ اعتراضی که باتوجه به وقوع "اتفاقاتی ناپسند در برنامه ریزی" این سفر استانی، روز گذشته و توسط اعضای تشکل های جامعۀ اسلامی دانشجویان سیستان و بلوچستان به تحریر درآمده، با اشاره به برخی ایرادات این برنامه ریزی و کم توجهی رئیس جمهور به برخی اقشار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... این استان، آمده است: "سومین سفر استانی رئیس جمهور در حالی در استان سیستان و بلوچستان در حال انجام میباشد که بازهم شاهد اتفاقاتی ناپسند در برنامه ریزی برخی دیدار ها هستیم که جا دارد جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی نکاتی را متذکر شویم تا بلکه سیاست غلطی که دولت محترم در این دیدارها اتخاذ نموده است اصلاح گردد. یکی از دیدارهای مهم رئیس جمهور محترم دیدار با نخبگان، دانشجویان و دانشگاهیان می باشد که طبق قرار قبلی در تالار یک هزارنفری فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان تا ساعاتی دیگر برگزار می گردد، درحالی که علی رغم درخواست های متعدد نمایندگان تشکل های دانشجویی جهت سخنرانی در حضور رئیس جمهور نه تنها به این درخواست ها هیچ گونه پاسخ مثبتی داده نشده، بلکه اجازه شرکت به هیچ یک از اعضای تشکل های ارزشی دراین برنامه داده نشده است وبازهم متاسفانه در ادامه ی روال دیدارهای پیشین رئیس جمهور با دانشجویان، تنها عده ای خاص از دانشجویان به صورت گزینشی در این دیدار شرکت می کنند.
حال سوال و ابهام اساسی اینجاست که چگونه دولتی که برای شنیدن گستاخی های دشمنان و حرف های زور و قلدری های نابجای طرف های مذاکره کننده هزینه های گزاف صرف می کند و پای میز مذاکراتی می نشیند که در آن دشمنان دیرین این ملت در آن حضور دارند و بارها با ادبیاتی هتاکانه و بی ادبانه مسئولین دولتی و ملت شریف ایران را خطاب کرده اند، در حالی که تاب و تحمل شنیدن انتقادات دلسوزانه ی دانشجویان ارزشی که بارها توسط رهبر معظم انقلاب، افسران جوان جنگ نرم نام نهاده شده اند را ندارد. سوءظن نسبت به دانشجویان فعال فرهنگی و هجمه به آنان بابت طرح دغدغه ها و انتقادات شان و ممانعت از حضور آنان در جلسات این چنینی در حالی که با دشمن خونی این مملکت سیاست لبخند و تنش زدایی اتخاذ شده است را چگونه میتوان تفسیر کرد؟ امروزه آنانی که مشروعیت انتخابات آبرومندانه ی ریاست جمهوری یازدهم را زیر سوال میبرند محترم و قابل اعتماد شمرده میشوند ولی منتقدان داخلی توافق نامه ی ژنو بی سواد و افراطی خوانده میشوند! بی آبروترین دشمنان این مملکت نظیر اوبامای جنایتکار مودب و باهوش خطاب میگردد در حالیکه منتقدان سیاست های دولت، انقلاب ندیده و تندرو خوانده میشوند. به گزارش بولتن نیوز،جای بسی تعجب است که آقایانی که به فضای منفعل دانشگاه ها انتقاد داشتند امروز دانشگاه سیستان و بلوچستان را به پادگان نظامی تبدیل کرده اند که جلسه ی رئیس جمهور با امنیت و آرامش برگزار شود! گویی در این دانشگاه اشرار نظامی و تروریست های طالبان تحصیل میکنند که اینگونه محل دانشگاه را با حضور گارد ویژه ، رعب آور کرده اند!
در آخر رئیس جمهور محترم را به عمل به شعار های انتخاباتی خود نظیر تحمل صداهای منتقد و آزادی بیان توصیه می کنیم و شدیداً نسبت به این گونه برخوردهای شنیع و خارج از عرف انتقادداریم و از ایشان تقاضامندیم که فرصتی هرچند کوتاه را برای طرح دغدغه های ارزشی و انتقادات دلسوزانه ی دانشجویان اختصاص دهند."
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی