سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
September 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


امیرعبداللهیان در دیدار رئیس مجلس لبنان:

تهران به حمایت های خود از محور مقاومت ادامه می دهد

۹ مرداد ۱۳۹۶       ۱۹:۲۷       28/25550     
 دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: تهران به حمایت های خود از محور مقاومت در مبارزه با تجاوزات صهیونیست ها ادامه می دهد.  

 

به گزارش پارس فارس، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در دیدار با رییس مجلس لبنان ، هم زمانی ایام ازادسازی منطقه عرسال از چنگ تروریسم تکفیری را با سالگرد پیروزی لبنان در مقاومت  ٣٣ روزه علیه تجاوز رژیم صهیونیستی (سال ٢٠٠٦ -لبنان) تبریک گفت.

وی از نقش نبیه بری و رهبران لبنانی در تکمیل فرایند سیاسی و توافق بر سر قانون انتخابات تمجید کرد و انرا نشانه درک صحیح و بصیرت رهبران لبنانی دانست.

امیرعبداللهیان با تجلیل از مقام شهدای مقاومت و مدافع حرم که سهم مهمی در امنیت لبنان و منطقه و امنیت جهانی دارند افزود: مردم ، ارتش و مقاومت در لبنان سه ضلع اصلی پیروزی علیه رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری بشمار می روند و این وحدت عنصر مبارکی در لبنان بشمار می رود.

دستیار ویژه و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی گفت: تهران به حمایت های موثر خود از محور مقاومت در مبارزه با تجاوزات رژیم صهیونیستی و مقابله با تروریسم ادامه می دهد.

وی روابط تهران و بیروت را پایدار و روبه رشد خواند و بر امادگی تهران برای توسعه همه جانبه روابط تاکید کرد.

امیرعبداللهیان نقش امریکا را در منطقه غیرسازنده و مداخله گرانه خواند و افزود: برای کاخ سفید فقط امنیت تل اویو و استثمار سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی کشورهای منطقه الویت دارد/ وی با اشاره به تحولات سوریه ، لبنان، لیبی و یمن بر حفظ تمامیت ارضی و وحدت ملی کشورهای منطقه  تاکید کرد و تجزیه منطقه را خطرناک خواند.

نبیه بری با ابلاغ سلام برای مقامات عالی جمهوری اسلامی ایران از حمایت های جمهوری اسلامی از مردم ، دولت و مجلس لبنان قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: شرایط منطقه همچنان حساس است و پس از پیروزی های اخیر علیه تروریسم باید مراقب نقشه های دشمنان جهان اسلام بود و در سایه وحدت اسلامی باید صهیونیست ها و تروریست ها را بیش از پیش مایوس ساخت.

وی حوادث مسجدالاقصی را نشاندهنده بیداری و هشیاری مردم فلسطین خواند و بر اهمیت مقاومت علیه تجاوزات تل اویو تاکید کرد. نبیه بری همچنین دیدگاه خود را در مورد برخی تحولات منطقه ای و بین المللی تبیین نمود و تداوم مشورت های پارلمانی و سیاسی دو کشور را ضروری خواند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top