دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آمادگی ایران بر تبادل دانش و تجربیات به سوریه

۴ مرداد ۱۳۹۶       ۲۲:۰۴       28/25141     
  وزیر توسعه اداری سوریه، با سفیر ایران در دمشق دیدار و راه‌های تقویت و گسترش همکاری‌های دوجانبه در زمینه توسعه اداری را بررسی کرد.  

 به گزارش پارس فارس در این دیدار «سلام سفاف»، به تشریح وظایف این وزارتخانه در اصلاح امور اداری، بهبود خدمات رسانی به شهروندان و سازمان‌های نیروی انسانی پرداخت.
سفاف تصریح کرد: روابط راهبردی ایران و سوریه در زمینه تربیت نیروی انسانی و تبادل تجربیات بویژه در چارچوب روان‌سازی امور و اقدامات و تکنولوژی اطلاعات وارد فضای جدیدی از همکاری‌ها می‌شود.
سفاف در ادامه افزود: طرح ملی اصلاح اداری که توسط رئیس جمهور سوریه آغاز شده است، عامل مهمی برای بهبود وضعیت اداری سازمان‌ها و نهادهای عمومی، تعیین شیوه‌های تقویت، تربیت نیروی انسانی و ساختار اداری به منظور همسان سازی امور اداری است.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، در این دیدار سفیر ایران در دمشق نیز دیدارهای مسئولان دو کشور در زمینه تبادل تجربیات اداری و هیات‌های علمی، حرفه‌ای و آموزشی  را مهم عنوان کرد که در آینده ادامه پیدا می‌کند.
«جواد ترکابادی»، نقش وزارت توسعه اداری را در تربیت کادر اداری و توجه به نیروی انسانی به عنوان عنصر اصلی نهادها و سازمان‌ها مهم دانست.
همچنین، ترکابادی بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران در ارائه پشتیبانی و تبادل دانش و تجربیات به سوریه تاکید کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop