چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


میر عبداللهیان در دیدار با رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان:

امنیت لبنان حاصل وحدت همه گروه‌های لبنانی و جانفشانی‌های حزب‌الله است

۳ مرداد ۱۳۹۶       ۲۱:۵۵       28/25013     
  دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت:تقویت ثبات و امنیت لبنان در سایه وحدت و همدلی همه گروه های لبنانی و جانفشانی های حزب الله و مقاومت بدست آمده است.  

 

به گزارش پارس فارس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان در رأس هیأتی عصر (روز سه شنبه 3مردادماه) با حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل دیدار و گفتگو کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در ابتدای این دیدار، ضمن تأکید بر نقش و جایگاه مهم مقاومت و قدرت سیاسی و معنوی آن گفت: حزب‌الله  لبنان و مقاومت سهم بزرگی در کمک به امنیت منطقه‌ای و جهانی در مبارزه موثر با تروریسم دارند.

وی در همین زمینه بر نقش محور مقاومت در کمک به امنیت و ثبات لبنان و تحولات منطقه‌ای اشاره کرد و افزود:حزب الله تروریست‌ها را از دست اندازی به لبنان و سوریه برحذر داشته و کمک شایانی به ثبات و امنیت منطقه کرده است. امنیت منطقه مرهون ایثارگری و خون شهدای مقاومت و مدافعین حرم است.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل همچنین به تشریح تحولات منطقه پرداخت و افزود: جمهوری اسلامی ایران امنیت لبنان را امنیت ایران و منطقه می‌داند. 

امیرعبداللهیان،اضافه کرد: تقویت ثبات و امنیت لبنان در سایه وحدت و همدلی همه گروه‌های لبنانی و جانفشانی‌های حزب‌الله و مقاومت بدست آمده است.

وی یادآور شد: تهران به حمایت‌های خود در مسیر پیشرفت لبنان و رفاه آحاد مردم در تعامل با همه گروه‌های سیاسی، دینی و ملی در این کشور و در همکاری کامل با دولت این کشور ادامه خواهد داد.

در این دیدار محمد رعد از فراکسیون مقاومت در مجلس لبنان نیز ضمن قدردانی از حمایت دولت و ملت ایران از مردم لبنان در شرایط دشوار گفت:حمایت ها و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران در سرکوب فتنه  تروریست‌ها در لبنان نقش اساسی ایفا کرده است.

وی افزود: پیروزی محور مقاومت در سوریه و لبنان مرهون حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس فراکسیون مقاومت در پارلمان لبنان در ادامه به اهمیت همکاری‌های پارلمانی در توسعه و گسترش مناسبات دوستانه دو کشور تأکید کرد : تقویت و تحکیم پیوندهای پارلمانی نقش موثری در تسهیل همکاری‌ها در سایر عرصه‌ها خواهد داشت.

طرفین در این دیدار آخرین تحولات فلسطین و جنایت رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را بررسی و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و بر اهمیت مقاومت در مقابل تحرکات رژیم صهیونیستی تأکید کردند.

محمد رعد ضمن تبیین تحولات منطقه و توافقات و پیشرفت های سیاسی در لبنان بر اهمیت آزادسازی حلب و موصل از تروریسم تکفیری داعش اشاره کرد و از نقش بی‌بدیل مقام معظم رهبری در کمک به امنیت، ثبات و رفاه منطقه قدردانی کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop