سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اخبار لحظه به لحظه نبرد عرسال؛

حملات سنگین توپخانه ای و موشکی رزمندگان حزب الله ضد تروریستها

۳ مرداد ۱۳۹۶       ۱۸:۰۴       28/24980     
 رزمندگان حزب الله در حال پیشروی به سوی مواضع تروریستهای جبهه النصره در ارتفاعات عرسال هستند و تروریستها پا به فرار گذاشته اند.  

 

به گزارش پارس فارس، المیادین گزارش داد: نیروهای مقاومت لبنان مواضع تروریستها را به شدت زیر آتش توپخانه ای و موشکی قرار داده اند. صدای گلوله باران سنگین توپخانه ای و موشکی شدید حزب الله در البقاع شمالی لبنان شنیده می شود. این حمله سنگین موشکی و توپخانه ای مقدمه ای برای حمله نهایی است. مقاومت لبنان بر مقر فرماندهی عملیات النصره برای اشراف بر وادی الخیل مسلط شد.

ارتش لبنان مانع از نفوذ افراد مسلح به عرسال شده است.

بر اساس این گزارش، جنگنده های سوری مواضع تروریستها را در اطراف گذرگاه الزمرانی در مرز سوریه و لبنان بمباران کردند.

خبرنگار المیادین از تشدید حملات توپخانه ای رزمندگان مقاومت لبنان ضد مواضع تروریستها در وادی حمید و الملاهی و بازماندگان آنها خبر داد.

تروریستها در حال فرار جمعی به سوی بخش شرقی مرزی هستند.

رزمندگان حزب الله در حال پیشروی به سوی مواضع جبهه النصره در وادی حمید هستند.

العهد از کشته شدن یک سوری و زخمی شدن یک نفر دیگر در داخل شهر عرسال پس از تیراندازی آنها به سوی نیروهای ارتش لبنان خبر داد.

این رسانه لبنانی همچنین به تشدید درگیری با بازماندگان جبهه النصره در ارتفاعات عرسال اشاره و اعلام کرد: نیروهای حزب الله تمرکز خود را بر منطقه اندکی که همچنان تحت اشغال جبهه النصره است گذاشته اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop