پنجشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹
November 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تجمع اعتراضی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه

۳ مرداد ۱۳۹۶       ۱۲:۲۳       14/24940     
تعداد زیادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه توسط این شرکت، محور ترانزیتی شوش ـ اهواز را بستند.

به گزارش پارس فارس ، صبح امروز تعدادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به همراه خانواده‌های خود در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه تجمع اعتراضی برپا کردند.تجمع اعتراضی این کارگران در سه راه خوانساری از ساعت 8 صبح امروز تردد در محور ترانزیتی شوش به اهواز را با مشکل مواجه کرده است که با افزایش تعداد معترضان این محور بسته شد.

 

علیرضا از کارگران این شرکت اظهار کرد: همه کارگران شرکت نسبت به پرداخت حقوق معوقه معترض هستند. وی ادامه داد: حقوق و مطالبات دو ماه بهمن و اسفند  سال 94، پاداش و حقوق سه ماه اخیر پرداخت نشده است مدیران شرکت وعده می‌دهند ولی هیچگاه به وعده هایشان عمل نمی کنند.

 

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه تصریح کرد: دیشب مدیران شرکت وعده دادند که صبح امروز حقوق کارگران پرداخت می‌شود ولی تا این لحظه خبری از پرداخت حقوق نشده و مدیران در شرکت حضور ندارند.

 

 دو روز متوالی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به آنچه عدم پرداخت حقوق معوقه می‌نامند معترض شده و تجمع اعتراضی برپا کردند روز گذشته تجمع اعتراضی کارگران در جاده هفت‌تپه به شهر حر منجر به بسته شدن این مسیر شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی