یکشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷
October 21, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


لینکین پارک بدون چستر کنسرت نمی گذارد

۲ مرداد ۱۳۹۶       ۱۷:۳۱       114/24859     
 تا یک هفته پیش قرار بود خبرگزاری ها از سالن های چندهزار نفریِ کنسرت هایِ لینکین پارک بگویند اما حالا خبر از مرگ می شنویم

تا یک هفته پیش قرار بود خبرگزاری ها از سالن های چندهزار نفریِ کنسرت هایِ لینکین پارک بگویند اما حالا خبر از مرگ می شنویم .

به گزارش پایگاه خبری پارس فارس ، چندهفته از اعلام خبر شروع  تور کنسرت لینکین پارک نگذشته است که حالا خبر لغو کنسرت هایش به گوش می رسد. جمعه همین هفته  لینکین پارک در آمریکا قرار بر اجرای یک کنسرت داشت که با خودکشی یکی از اعضایش لغو شد . برنامه ی تور آن ها کنسل شد و شاید خودِ گروه هم کنسل شود!

مدیربرنامه ی لینکین پارک چندی پیش بیان کرد : "ما به خاطر از دست دادن چستر واقعا ناراحتیم . کنسرت تور آمریکا لغو شده و ما برای کسایی که بلیط خریداری کرده اند فکرهایی داریم ، شرایط بازپرداخت برای خریدارها مهیا شده است تا بتونند پول بلیط های که خریده اند را برگشت بزنند . "

یکی از بهترین خواننده های سبک هارد راک در سطح جهان بی شک چستر بنینگتون است. او تجربه ی بازیگری در هالیوود نیز دارد . چستر در "اره" 2010 ایفای نقش کرده است. حالا قلب او دیگر نمی تپد.

یکی از شاهدان ماجرا اظهار داشت که : او را در اتاقش پیدا کردند و هیچ دست نوشته و یادداشتی پیدا نشد . در اتاق خوابش یک بطری الکل پیدا شد اما در انجا هم خبری از مواد مخدر خاصی نبود .

در همین راستا پزشک قانونی اعلام کرد: چستر بنینگتون ، 41 ساله ، از سقف خانه ایی در جنوب کالیفرنیا حلق آویز شده بود و هیچ خبری هم از دست نوشته ی خاصی نبود.او مرده پیدا شده بود بدون اطلاعات خاصی . پررنگ ترین احتمال ،  خودکشی است ."

چستر قبلا در یکی از مصاحبه هایش به اعتیاد داشتن به الکل و مصرف موادمخدر اعتراف کرده بود.

یکی از نزدیکانش می گوید که  قرار بود یک کالبد شکافی صورت بگیرد ، انجام آزمایش های سم شناسی نیز احتمالا اتفاق می افتد.

چستر خواننده ی اصلی گروه بود و نبود او نبود گروه است و اکنون سوالی که ذهن طرفداران این گروه را درگیر کرده است این است که تکلیف لینکین پارک چه می شود؟

آیا ادامه می دهد یا...

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

  • ۱۳۹۶/۵/۲
  • ۱۷:۳۸


واقعا تلخ ... با تمام وجود غمگینیم

درج دیدگاه

Top