سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پاکسازی کامل تپه‌های «فلیطه»/ فرار آخرین تروریست جبهه النصره به‌سمت «عرسال»

۳۱ تیر ۱۳۹۶       ۲۰:۰۵       28/24671     
  منابع سوری از پاکسازی کامل تپه‌های فلیطه در قلمون از لوث کامل تروریست‌های تکفیری خبر دادند.  

 

به گزارش پارس فارس ، نیروهای ارتش سوریه و حزب‌الله لبنان توانستند تپه‌های «فلیطه» در قلمون را به‌طور کامل از اشغال تروریست‌های تکفیری آزاد کنند.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش و حزب‌الله و نیروهای دفاع ملی در پی فرار آخرین تروریست جبهه النصره، تپه‌های فلیطه را به‌طور کامل پاکسازی کردند.

تروریست‌های باقی‌مانده از گذرگاه «الزامرانی» به‌سمت تپه‌های عرسال گریختند.

خبر دیگر  اینکه عملیات ارتش سوریه و نیروهای همپیمان در عمق صحرا همچنان ادامه دارد به‌طوری که منطقه «مجبل» در جاده السخنه به روض الوحش در غرب شهر السخنه در حومه شرقی حمص آزاد شد.

یک منبع میدانی به پارس فارس گفت نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان هم‌اکنون در 9کیلومتری شهر استراتژیک السخنه آخرین دژ گروه تروریستی داعش در حومه شرقی حمص قرار گرفته‌اند که با آزادسازی این شهر عملیات شکستن حلقه محاصره دیرالزور در شرق کشور آغاز خواهد شد.

در حومه دمشق هم جنگنده‌ها و توپخانه ارتش مواضع و تجمعات تروریست‌ها را در محور «جوبر ــ عین‌ترما» در سایه پیشروی نیروهای زمینی هدف قرار دادند و شماری از تک‌تیراندازهای گروه‌های تروریستی به هلاکت رسیدند و یک انبار مهمات آنها در شهرک عین‌ترما منهدم شد.

خبر دیگر اینکه منطقه غوطه شرقی در حومه دمشق وارد توافق جدیدی برای کاهش تنش شد پس از آنکه وزارت دفاع روسیه از امضای توافقی برای کاهش تنش در غوطه خبر داده بود که با میانجی‌گری طرف مصری به دست آمده است،‌ این  توافق شامل گروه‌های تروریستی جبهه النصره و فیلق الرحمن نمی‌شود و فقط شامل مناطقی می‌شود که تحت سیطره باند جیش الاسلام قرار دارد که به‌عنوان مهمترین گروه مسلح در غوطه شرقی قلمداد می‌شود.

این در حالی است که درگیری داخلی میان گروه‌های تروریستی هیئة تحریر الشام (جبهه النصره) و احرار الشام در ادلب و حومه آن ادامه دارد، درگیری‌ها در منطقه باب الهوی در مرز با ترکیه متمرکز است و شماری از تروریست‌های دو طرف کشته شده‌اند. رسانه‌های وابسته به گروه‌های تروریستی هم از جدا شدن شماری از تروریست‌های احرار الشام و تسلیم آنها به هیئة تحریر الشام خبر داده‌اند.

برخی منابع از کشته شدن بیش از 50 تروریست هیئة تحریر الشام و احرار الشام در جریان درگیری‌هایی که از 18 جولای تا امروز میان آنها در ادلب و حومه آن جریان دارد، خبر داده‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop