پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


از بی احترامی به رسانه تا سواستفاده از اجرای خواننده در "لامبورگینی"

۳۱ تیر ۱۳۹۶       ۱۶:۲۰       2/24646     
همانطور که اخبار تئاتر پر حاشیه ی لامبورگینی منتشر میشود، در پشت پرده این حواشی ادامه دارد...

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی هنری پایگاه خبری پارس فارس، پس از شروع تبلیغات نمایش لامبورگینی ، با حضور "حمید صفت" در زمان اجرا، از ورود وی به روی صحنه جلوگیری شد، پس از دو روز، در شب سوم اجازه اجرای ترانه به وی داده شد، زمانی که برای اجرا به روی صحنه رفت ، برق سالن قطع شد.

هواداران وی با نور های گوشی خود صحنه را روشن کردند تا اجرای ترانه وی انجام شود.

لازم به ذکر است که قطعی برق شب سوم؛ فقط مربوط به سالن شماره دوی مجموعه تئاتر شهرزاد و برای اجرای نمایش «لامبورگینی» بوده است.

از روز چهارم دوباره به دلایل مختلفی از به روی صحنه رفتن این خواننده زیرزمینی جلوگیری شد. باوجود اینکه تمامی مجوز های مربوطه جهت اجرای ترانه در این نمایش تهیه شده بود!

در زیر تصویر مربوط به مجوز مکتوب این گروه تئاتری را مشاهده میکنید:

تئاتر لامبورگینی

همینطور رسانه ها که پیگیر حواشی این نمایش بودند، از سمت مشاور رسانه ای این تئاتر با برخی از رسانه ها برخورد نامناسبی شکل گرفت و به دلایل شخصی از حضور برخی رسانه ها برای تهیه گزارش در زمان اجرا  جلوگیری کردند، در صورتی که صحبت از علاقه و احترام به رسانه ها بود!

هنگام  تبلیغات "لامبورگینی" از نام این خواننده رپ استفاده شد و تبلیغات گسترده ای صورت گرفت.

همچنین مشاهده میشد که طرفداران وی برای دیدن اجرای او به سالن آمدند. اما گویا بازیگران و مسئولین این نمایش پس از شروع اجرا به دلایل مختلف از حضور وی در اجرا جلوگیری میکردند ، حتی ویدئویی تبلیغاتی مبنی بر حضور نداشتن این خواننده در این نمایش منتشر شد، که توسط بازیگران سرشناسی مثل رامبد جوان در صفحات مجازی به اشتراک گذاشته شد!

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop