چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


جانشین فرمانده سپاه قدس:

ایران اسلامی دشمنان را به ذلت کشانده است

۲۲ تیر ۱۳۹۶       ۲۱:۲۶       28/23941     
 جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به نقشه و توطئه دشمنان برای مقابله با ایران اسلامی گفت: ایران اسلامی به برکت شهدا، آنان را به ذلت کشانده است.  

 

به گزارش پارس فارس ، سردار اسماعیل قاآنی بعدازظهر پنج شنبه در یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای روستای پلک سفلی آمل با اشاره به اینکه شهدا در شان و منزلتی هستند که ما قادر به صحبت کردن درباره این شان بالا نیستیم، ادامه داد: شهدا عالی مقام بزرگی هستند که راه امام حسین (ع) را طی کردند.

سردار قاآنی بابیان اینکه ندای سالار شهیدان توسط شهدای عالی‌مقام اثبات شد، افزود: ندای سالار شهیدان همچنان شنوندگانی دارد و شهدا آن را پیش روی خود قراردادند.

وی با اشاره به اینکه اثرگذاری شهدای عالی‌مقام در فضای جامعه بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز، استکبار جهانی ودشمنان درحال طراحی ونقشه برای اجرای اقدامات مختلف هستند.

این مقام مسئول بابیان اینکه دشمنان جنگ با ایران را از درون خانه و شهرها شروع کردند اما در مقابل حماسه مردم آمل در بهمن سال ۶۰  ایجاد شد، ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی آدم‌های کوچک و کشورهای کوچک نبودند بلکه در رأس این استکبار و دشمنان، آمریکا و اسرائیل است.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه ما جهت خود را فراموش نمی‌کنیم، ادامه داد: چه در زمان ۸ سال جنگ تحمیلی و چه در جنگ بیرون از هزاران کیلومتر مرزهای کشورمان، مردم پای‌کار هستند.

وی بابیان اینکه امروز جنگ با دشمن در هزاران کیلومتر آن‌طرف تر در حال انجام است، افزود: آمریکا به‌ نوکران بی جیره خود دستور داد تا با ما جنگ کنند اما نظام قدرتمند الهی باصلابت کامل در برابر آنان دفاع کرد.

سردار قاآنی اظهار داشت: علی‌رغم امکانات دشمن، شهدا بر دهن دشمن زدند و شهدا نقش اول و اثرگذار در این میدان نبرد هستند و در کشورمان دلیر مردانی زیادی وجود دارند که بدون هیچ چشم‌داشتی برای حفظ ناموس خود می‌جنگند.

وی بابیان اینکه شهدای عالی‌مقام از این نظام الهی به زیباترین شکل دفاع کردند، ادامه داد: شهدا رسم دفاع شرافتمندانه را به دیگران آموختند و امروز شهدای مدافعین حرم برای دفاع از تعرض مسلمانان رفتند که ما باید سر تعظیم فرود آوریم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شهدا در دنیا اثبات کردند که می‌توان در برابر دشمنان ایستاد و موفق شد افزود: در سال دوم شروع ۸ سال جنگ تحمیلی آمریکا رسماً اعلام پشتیبانی از عراق را اعلام کرد و موشک‌های آنان به حاشیه داخلی مرزهای ایران و تهران فرود می‌آمد.

وی بابیان اینکه آمریکا به بهانه حادثه ۱۱ سپتامبر که خودش آن را برهم زد به افغانستان حمله کرد، ادامه داد: آمریکا جوانان مسلمان را در کنار هم جمع کرد و به داخل افغانستان فرستاد تا بعد بتواند به ایران حمله کند اماموفق به این امر نشد و به کشورهای عراق و سوریه حمله کرد تا بتواند از دو طرف ایران را موردحمله قرار دهد.

جانشین فرمانده سپاه قدس کشور با اشاره به اینکه آمریکا هواپیما بدون سرنشین از افغانستان به عراق فرستاد، افزود: آمریکا نه‌تنها قادر به حمله به ایران نبود بلکه از عراق هم خارج شد و ایران اسلامی آنان را به ذلت کشاند.

وی بابیان اینکه آمریکا در دو کشور عراق و افغانستان ۶ هزار میلیارد دلار هزینه کرد اما هیچ کاری نتوانست انجام دهد، اضافه کرد: این مبلغ را رئیس‌جمهور جدید آمریکا مطرح کرد و رئیس‌جمهور قبلی را زیر سؤال برد که چرا این مقدار هزینه کردید.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه آمریکا به‌اندازه‌ای که از ما ضربه خورد ما از آنان ضربه نخوردیم، ادامه داد: جنگی که ما با آمریکا داریم و باید از داخل مراقب خود و محکم بایستیم موفق خواهیم بود و در این نبرد تابع ولایت هستیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop