چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


موضع سازمان لیگ درقبال دربی؛ امکان ندارد تاریخ سوپر جام عوض شود

۲۲ تیر ۱۳۹۶       ۲۱:۲۱       28/23940     
 سازمان لیگ فوتبال ایران با تعویق زمان برگزاری دیدار سوپرجام مخالفت کرد. این در حالی است براساس اعلام مسئولان برگزاری دربی در آلمان، انجام این بازی قطعی است.  

 

 سعید فتاحی در گفتگو با پارس فارس  درباره تداخل بازی دوستانه استقلال تهران و پرسپولیس با دیدار سوپر جام گفت: به هیچ وجه تاریخ سوپر جام را تغییر نمی دهیم. امکانش هم نیست که بخواهیم به خاطر یک دیدار دوستانه که هماهنگی اش فرق کرده است دیدار مهمی همچون سوپرجام را به زمان دیگری موکول کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در ادامه تصریح کرد: احترام زیادی برای مسئولان هر دو تیم قایلم. درخواست هایی هم شده تا بازی سوپرجام را به تعویق بیندازیم. اما امکان پذیر نیست. بازی های پرسپولیس با توجه به ادامه حضور این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا فشرده است و حالا نمی توانیم بازی سوپرجام را هم به تعویق بیندازیم. دیدار دوستانه است و می توان این بازی را زمان دیگری هم برگزار کرد.

وی در ادامه افزود: آنها از ما اجازه خواستند بازی کنند. خودشان هم اعلام کردند از تاریخ ۲۲ تیرماه تا ۲۷ تیرماه به آنها اجازه دهیم تا بازی دوستانه ای در خارج از کشور انجام دهند. ما هم مخالفتی نکردیم. اما حالا نمی توانیم بی خیال سوپر جام شویم تا دربی در آلمان برگزار شود. باز هم تاکید می کنم بازی سوپرجام حتما برگزار می شود. اگر هم یکی از دو تیم در زمین مشابقه حاضر نشوند قطعا طبق قانون برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop