دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«من نفرت‌انگیز 3» در گیشه چین پرفروش‌ترین فیلم شد

۲۱ تیر ۱۳۹۶       ۲۲:۵۸       28/23865     
 اکشن کمدی «من نفرت‌انگیز 3» که با یک هفته تاخیر از جمعه گذشته در سینماهای چین روی پرده رفت، موفق شد در سه روز نخست افتتاحیه خود بین 63 تا 66 میلیون دلار بفروشد و رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه را در میان انیمیشن‌هایی که در گیشه چین اکران شده‌اند به نام خود ثبت کند. همچنین در میان پرفروش‌ترین افتتاحیه‌های گیشه چین در سال 2017، «من نفرت‌انگیز 3» در حال حاضر در رتبه پنجم قرار دارد

 پارس  فارس :

این انیمیشن کمدی که با صداپیشگی استیو کارل و کریستن ویگ روی پرده رفته است، رکورد فروش افتتاحیه سینماهای آی‌مکس چین را هم به نام خود ثبت کرد. کل فروش افتتاحیه فیلم در 417 سالن سینمای آی‌مکس چین، بیش از 4 میلیون دلار اعلام شده است. اولین بار است که یک فیلم انیمیشن در سالن‌های آی‌مکس چین افتتاح می‌شود و به این میزان درآمد دست پیدا می‌کند. فیلم دوم «من نفرت‌انگیز» اولین بخش از این مجموعه انیمیشن پرطرفدار بود که در سینماهای چین روی پرده رفت.

همچنین رتبه دوم جدول پرفروش‌های گیشه آخر هفته چین، به فیلم ترسناک «خانه‌ای که هرگز نمی‌میرد 2» محصول کمپانی «چاینا فیلم گروپ» اختصاص یافت. فروش افتتاحیه دومین قسمت از این مجموعه سینمایی که در ژانر وحشت تهیه و تولید شده، به مرز 30 میلیون دلار رسیده است.

فیلم فانتزی، علمی-تخیلی «ترانسفورمرها: آخرین شوالیه» که دو هفته پیاپی صدرنشین پرفروش‌ترین فیلم‌های گیشه چین بود، در سومین هفته اکران خود نزدیک به 8 میلیون دلار درآمد کسب کرد و با سه پله سقوط، در رتبه چهارم جدول پرفروش‌ها قرار گرفت. کل فروش جدیدترین ساخته مایکل بی بعد از 17 روز اکران در سینماهای چین به بیش از 220 میلیون دلار رسیده است و تا اینجا، چهارمین فیلم پرفروش گیشه چین در سال 2017 به شمار می‌رود.

رتبه پنجم جدول پرفروش‌های آخر هفته هم به فیلم علمی-تخیلی «تنظیم مجدد» (Reset) به تهیه‌کنندگی جکی چان اختصاص یافت. این فیلم از جمعه تا یکشنبه گذشته، بیش از 2 میلیون دلار فروخت و بعد از 11 روز اکران، کل فروش خود را به 28.2 میلیون دلار رساند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop