شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی:

آرمان فلسطین مسئله اصلى مسلمین باقى مى‌ماند، شاهد پیدایش داعش نبودیم

۲۱ تیر ۱۳۹۶       ۲۰:۱۶       28/23849     
  نوه امام راحل گفت: داعش و اندیشه‌هاى تکفیرى، صهیونیسم و اندیشه‌هاى ضداسلامى و بى‌خبران از نظم جهان سه گروهى هستند که نمى‌خواهند مسئله فلسطین مسأله اول جهان اسلام شود.  

 

به گزارش پارس فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلى خمینى در دیدار با اعضاى جمعیت دفاع از ملت فلسطین (واحد آذربایجان‌غربى) با اشاره به علل مطرح شدن مسئله فلسطین توسط امام راحل و سایر اندیشمندان اسلامى، گفت: به خاطر وجود حداقل سه جهت مسئله فلسطین در میان ملت‌هاى اسلامى رواج پیدا کرد.

یادگار امام مسئله ظلم، مسئله اسلام و مسئله وحدت اسلامى را سه عامل اصلى براى مطرح شدن و مطرح ماندن مسئله  فلسطین در میان جوامع بشرى و اسلامى دانست و با اشاره به مسئله وحدت اسلامى، گفت: اگر آرمان فلسطین مسئله اصلى مسلمین باقى مى‌ماند شاهد پیدایش داعش نبودیم. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلى خمینى در بخش دوم سخنان خود به لزوم پیگیرى مسئله فلسطین پرداخت و گفت: پیگیرى این مسئله انسانى، اسلامى، مطابق با موازین حقوق بشر، سودمند، ساکت‌کننده مخالفین جمهورى اسلامى در جدل‌هاى بین‌المللى، نمایانگر تزلزل اندیشه صهیونیزم، نمایان‌گر میزان صداقت دولت‌هاى مستکبر در ادعاهاى گوش خراش اخلاق‌گرایى و پایدارى به اخلاق و حقوق بشر است. 

نوه امام‌خمینی(ره) در بخش سوم سخنان خود به مخالفین طرح مسئله فلسطین پرداخت و گفت: داعش و اندیشه‌هاى تکفیرى، صهیونیسم و اندیشه‌هاى ضداسلامى و بى‌خبران از نظم جهان و بازار سود و زیان مادى سه گروهى هستند که نمى‌خواهند مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام شود و متاسفانه توانسته‌اند تا حدودى موفق شوند.

وی در آخرین بخش از سخنانش ضمن انتقاد نهادهاى تبلیغاتى نظام گفت: از نهادهاى فرهنگى و تبلیغاتى نظام گله‌مندیم چرا که مسئله فلسطین تقریبا منحصر در هفته آخر منتهى به روز قدس شده و اگر همین طور پیش برویم ممکن است روزى روز قدس هم کمرنگ شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلى خمینى افزود: مخالفین این ایده در طول سال کار مى‌کنند، اما ما دست روى دست مى‌گذاریم و در جهات تبلیغى و ترویجى و رسانه‌اى کم کار و گرفتار تکراریم.

وی در پایان سخنانش ضمن تقدیر از فعالیت‌هاى جمعیت دفاع از ملت فلسطین از نقش ارزنده و تاثیرگذار سرکار خانم مصطفوى تقدیر کرد و گفت: به حق تلاش‌هاى عالمانه و مجدانه سرکار خانم دکتر مصطفوى جاى تقدیر دارد و از خداوند مى‌خواهیم که بر توفیقات ایشان بیافزاید و نیز انشاءالله همه کسانى که براى فلسطین تلاش مى‌کنند مأجور خواهند بود. 

در ابتداى جلسه اعضاى شوراى اجرایى جمعیت دفاع از ملت فلسطین گزارشى از روند فعالیت‌هایشان ارائه دادند و از سیدعلى خمینى جهت سفر به ارومیه دعوت کردند. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top