جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
February 26, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عضو هیئت رئیسه مجلس:مدیریت جهادی، تکلیف مدار است

۲۸ فروردین ۱۳۹۳       ۱۹:۴۸       2/233     
خبررسانی پارس: مدیریت اشرافی نقطه مقابل مدیریت جهادی است زیرا روحیه اشرافی به دنبال رفاه،استراحت و... است و مدیران اشرافی نیز به فکر انجام کارهای زیربنایی و اساسی نیستند به عبارت دیگر روحیه اشرافی در مقابل روحیه جهادی قراردارد.
تقوا،مشارکت پذیری، خود باوری و ... درمدیریت جهادی بسیار مهم تلقی شده وحرف اول را می زند،اماآنچه این مدیریت را ازانواع دیگر جدا می سازد توجه ویژه به منافع عامه مردم و گام گذاشتن درمسیر مصالح عمومی است. حسین سبحانی نیا عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس درگفت وگوباشفاف به شاخصه های مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت:مدیریت جهادی همراه با ایمان، تلاش بی وقفه و بدون توجه به زمان و مکان است که درآن  که فعالیت ها با اولویت انجام می گیرد. به گفته سبحانی نیا،فعالیت ها در مدیریت جهادی با روحیه جهادی انجام می شود و فرهنگ جهادی و کار گروهی ازویژگی های آن است، ضمن اینکه مدیریت جهادی تکلیف مدار است و براساس تعهد و ایمان شکل می گیرد.
این عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس،به نمونه های تجلی مدیریت جهادی درانقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:در زمان دفاع مقدس مدیریت جهادی به رویکرداصلی در جامعه تبدیل شده بود و نیروهای مخلص و مومن جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و عملیات های دفاع مقدس را با جان و دل اجرایی می کردند، درواقع با تکیه براین روحیه جهادی وبا توجه به اعتقاد وایمان که محور اصلی درجبهه های جنگ بود، ایران به پیروزی رسید. نماینده مردم نیشابور درخانه ملت همچنین به تفاوت میان مدیریت جهادی و مدیریت اشرافی پرداخت واظهارداشت:مدیریت اشرافی نقطه مقابل مدیریت جهادی است زیراروحیه اشرافی به دنبال رفاه،استراحت و... است و مدیران اشرافی نیز به فکر انجام کارهای زیربنایی و اساسی نیستند به عبارت دیگر روحیه اشرافی در مقابل روحیه جهادی قراردارد. سبحانی نیا،افزود: شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که به علت وجود فشارهای خارجی و تحریم ها، نیازمند اقتصادی هستیم که متکی بر روحیه جهادی باشد تا بتوانیم از فرصت ها درست استفاده کنیم و اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که درمقابل تهدیدها، شیطنت ها و ... مقاوم می باشد. وی به رابطه اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی اشاره کرد و اظهارداشت: دراقتصاد مقاومتی، افراد مسئولیت هایشان را پیگیری می کنند که این موضوع همسو با مدیریت جهادی است زیرا در مدیریت جهادی پیگیری و پشتکار برای به نتیجه رساندن فعالیت ها بسیار مهم و اساسی است. سبحانی نیا در پایان گفت و گو با سایت شفاف تصریح کرد: درنامگذاری سال 93 مقام معظم رهبری، بر اقتصادو فرهنگ با تکیه بر عزم ملی و مدیریت جهادی تاکید داشتند که نشانگر آن است که اقتصاد مقاومتی همراه با روحیه جهادی به بار می نشیند و ثمر می دهد.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاری

برچسب هاTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی