دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹
October 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وضعیت قیمت گوشت

۱۳ تیر ۱۳۹۶       ۱۳:۴۳       114/23127     
موسی زاده گفت: گوشت‌های وارداتی روز گذشته افزایش ۴۰۰ تومانی داشته‌اند.  

 

به گزارش پارس فارس ،  فرهاد موسی زاده، توزیع کننده گوشت گوساله و گوسفندی در رابطه با آخرین تغییرات بازار این کالا گفت: ظرف یک ماه گذشته هم به دلیل گرمای هوا و هم بالا بودن قیمت گوشت، خرید ۲۰ درصد کاهش داشته است و همین کاهش تقاضا نیز منجر شده تا قیمت بیش از این بالا نرود.

وی با بیان این مطلب که در ۱۸ ماه گذشته حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد بر روی قیمت گوشت گوسفندی افزوده شده است، گفت: در ۱۸ ماه اخیر حداقل ۱۳، ۱۴ هزار تومان گوشت گوسفندی گرانتر شده اشت اما ظرف یک ماه گذشته گوشت گوساله و گوشت گوسفندی داخلی هیچ گونه تغییر قیمتی نداشته است.

موسی زاده خاطرنشان کرد: گوشت وارداتی ظرف ۴۰ روز گذشته چیزی در حدود ۹۰۰ تا هزار تومان گرانتر شد که هفته گذشته تا حدی قیمتش پایین‌تر آمد اما مجددا روز گذشته ۴۰۰ تومان بر روی قیمتش کشیده شد.

وی تصریح کرد: گوشت برزیل، استرالیا، پاراگوئه و نیوزیلند از جمله گوشت های وارداتی هستند که در میان آن ها گوشت برزیلی از جمله گوشت هایی است که واردات آن تقریبا دائمی است. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی