پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
October 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وال استریت ژورنال اعلام کرد:

بن سلمان قلع و قمع طرفداران «نایف» و مخالفان خود را آغاز کرده است

۱۲ تیر ۱۳۹۶       ۱۹:۳۲       28/23043     
 یک روزنامه آمریکائی از آغاز قلع و قمع طرفداران ولیعهد برکنار شده عربستان توسط محمد بن سلمان ولیعهد جدید این کشور خبر داد.  

 

به گزارش پارس فارس  به نقل از روزنامه آمریکائی وال استریت ژورنال، محمد بن سلمان ولیعهد جدید سعودی قلع و قمع طرفداران محمد بن نایف (ولیعهد برکنار شده) و همچنین مخالفان خود را آغاز کرده است.

به گزارش این رسانه آمریکائی، به دربار سلتنطی اعلام شده است که باید رفت و آمدهای محمد بن نایف محدود شده، همچنین فعالیت های فعالان رسانه ای، وبلاگ نویسان و شخصیت های دینی مورد بررسی و مداقه بیشتری قرار گیرد.

چند مقام سعودی و آمریکائی مطلع در این باره به روزنامه آمریکائی وال استریت ژورنال اعلام کردند که بن سلمان در هفته اخیر در تلاش بوده است تا به سرکوب مخالفان و ساکت کردن متقدان خود مبادرت ورزد.

یکی از منابع اگاه در این باره گفته است: هدف از این اقدام این است که مطمئن شوند هیچ توطئه ای در کار نیست.

لازم به ذکر است، ملک سلمان پادشاه عربستان ماه گذشته پیش با انتصاب فرزند خود محمد بن سلمانِ ۳۱ ساله به عنوان ولیعهد این کشور رسماً محمد بن نایف را از این سمت معزول ساخت.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop