چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حضور هیأت علمی– فناوری اتحادیه‌ اروپادر مراسم افتتاحیه‌ دانشگاه خوارزمی خبر داد.

۱۱ تیر ۱۳۹۶       ۰۸:۴۱       41/22904     
 مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی از حضور هیأت عالیرتبه‌ علمی– فناوری اتحادیه‌ اروپا در مراسم افتتاحیه‌ مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی خبر داد.

 

‌به گزارش پارس فارس ,دکتر غلامرضا کریمی با اعلام این مطلب گفت: هیأت ۳۷ نفره از مسئولان علم و فناوری اتحادیه‌ اروپا و نمایندگان دانشگاه‌های اروپایی، در روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در تهران حاضر هستند و یکی از برنامه‌های این هیأت، بازدید از مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی است.

وی افزود: در حاشیه این بازدید، نشست همکاری‌های دانشگاه خوارزمی و اتحادیه‌ اروپا در زمینه مرکز مطالعات اروپا و همچنین نحوه‌ همکاری طرفین در خصوص کرسی مخاطرات محیطی و قطب مطالعات اروپا بررسی می‌شود.

سرپرست مرکز مطالعات اروپا گفت: کارگروه مشترک ایران و اتحادیه‌ اروپا که بالاترین سطح برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کلان همکاری طرفین است، امروز یکشنبه ۱۱ تیرماه با حضور مقامات اروپایی و ایرانی و رؤسای دانشگاه‌های ایران در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل خواهد شد که دکتر سبحان‌اللهی رئیس دانشگاه خوارزمی در آن نشست در خصوص وضعیت مطالعات اروپایی در ایران سخنرانی خواهد کرد.

کریمی افزود: در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه کارگاه آموزشی با حضور مقامات اروپایی و ۱۰۰ تن از معاونان و مدیران بین‌الملل دانشگاه‌ها در تهران برگزار می‌شود که در آن در باره‌ی پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و آموزشی و تبادل استاد و دانشجو و نحوه‌ی تکمیل تقاضا برای پروژه‌های اتحادیه‌ی اروپا گفتگو و تبادل نظر خواهد شد که هماهنگی کارگاه برنامه‌های «ژان مونه» در خصوص مطالعات اروپا به عهده مدیر مرکز مطالعات اروپای دانشگاه خوارزمی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، که مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی در دی‌ماه ۱۳۹۵ با مصوبه هیأت امنای دانشگاه تأسیس و آغاز به کار نموده و در حال حاضر،  فعالیت خود را در قالب چهار گروه پژوهشی، مطالعات راهبردی، مطالعات امنیت انسانی، مطالعات آب، انرژی و محیط زیست و همچنین مطالعات تکنولوژی نوین انجام می‌دهد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop