چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کره شمالی;مقایسه ترامپ با هیتلر

۶ تیر ۱۳۹۶       ۱۵:۰۳       41/22551     
 کره شمالی اعلام کرد که سیاست و راهبرد نخست آمریکا که دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور سردمدار آن می باشد، سیاست نازیسم قرن بیست و یکم است. 

 

به گزارش پارس فارس ؛ انتقاد کره شمالی از ترامپ در شرایطی است که روابط دو کشور بسیار پر تنش می باشد و پیونگ یانگ حتی چند روز قبل رییس جمهور آمریکا را فردی روانی توصیف کرده بود.


کره شمالی از سیاست اول آمریکا انتقاد کرده و آورده است که این کشور می خواهد به بهانه تامین منافع خود دیگران را خفه و نابود کند.


خبرگزاری کره شمالی روز سه شنبه در مطلبی آورده است که این سیاست، مکیدن خون دیگران، اشغال، تصرف و تامین منافع با فشار بر دیگر کشورها مصداق سیاست های آدولف هیتلر است.


این گزارش می افزاید که در قرن گذشته تاوان زیادی داده شد تا جهان از افراط گرایی و فاشیسم نجات پیدا کند اما اولویت دادن به مسائل به این شکل توسط آمریکا؛ تجدید نازیسم در قرن بیست و یکم است.


کره شمالی تاکید کرده است که دولت ترامپ حقی برای استقلال، هویت، حیات و توسعه دیگر کشورها قایل نیست و به بهانه دفاع از منافع آمریکا این حقوق را از دیگران سلب می کند.


مطلب در شرایطی منتشر می شود که «مون جائه این» رییس جمهور کره جنوبی قرار است به زودی اولین نشست سران دو کشور را با ترامپ در آمریکا برگزار کند و محور اصلی مذاکرات کره شمالی است.


ترامپ در تازه ترین توئیت خود اعلام کرده است که حتی چین به رغم همکاری هایش نتوانسته در حل مساله هسته ای کره شمالی دستاوردی داشته باشد.


روزنامه هرالد از کره جنوبی نیز می نویسد که رییس جمهور آمریکا خواستار بیشترین فشارها و محدودیت ها بر کره شمالی شده است.


وی افزوده است که باید آنقدر عرصه را بر کره شمالی تنگ کرد که دست از برنامه تسلیحاتی هسته ای خود بردارد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top