چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پرواز بین بارسلونا و تهران پس از 11 سال

۳ تیر ۱۳۹۶       ۱۱:۳۶       41/22414     
 روزنامه «لا وانگواردیا» اسپانیا اعلام کرد شرکت هواپیمایی «ماهان ایر» هر هفته دو پرواز مستقیم بین بارسلونا و تهران انجام خواهد داد. 

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس،خبرگزاری اسپوتنیک از مادرید ، برای اولین بار در 11 سال گذشته روز جمعه پرواز مستقیم بین اسپانیا و ایران از بارسلونا به تهران انجام شد. این هواپیما از فرودگاه بین المللی بارسلونا به پرواز در آمد و در فرودگاه بین المللی امام خمینی به زمین نشست.


روزنامه «لا وانگواردیا»  اسپانیا اعلام کرد شرکت هواپیمایی «ماهان ایر» دومین شرکت هواپیمایی ایران هر هفته دو پرواز مستقیم بین بارسلونا و تهران در روزهای پنجشنبه و یکشنبه انجام خواهد داد.  این پروازها دست کم تا بیست و ششم اکتبر ادامه خواهد داشت. مدت این پرواز پنج ساعت و 30 دقیقه خواهد بود.

ادوارد لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در ایران که در اولین پرواز هواپیمای «ایرباس ای 340» به تهران حضور داشت گفت :« این پرواز نشان دهنده روابط بین دو کشور پس از گذشت دو سال از توافق ایران با جامعه بین المللی درباره برنامه هسته ای است.»

محمد حسن فدائی فرد سفیر ایران در مادرید نیز تاکید کرد :« روابط دو جانبه بین دو کشور در زمینه های مختلف بهبود یافته است به اضافه اینکه تجارت بین تهران و بارسلونا نیز دوبرابر شده است که ضرورت بهبود این تماسها را نشان می دهد.»  
در سال 2016 حدود 33 هزار و 500 نفر در پروازهای ترانزیت از بارسلونا به تهران سفر کردند و در حال حاضر هزار و 400 شرکت اسپانیایی با ایران همکاری می کنند.  
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top