دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تهدید مقام امنیتی مالزی توسط تروریست های اندونزی

۳ تیر ۱۳۹۶       ۰۹:۲۴       41/22403     
 تروریست های اندونزیایی گروه تکفیری داعش در تهدید جدید علیه مالزی و نیروهای امنیتی این کشور، دستیار ویژه بخش مبارزه با تروریسم مالزی را هدف قرار دادند.

 به گزارش پارس فارس ,تارنمای روزنامه 'استار' روز شنبه اعلام کرد هدف اصلی این تروریست ها 'ایوب خان' دستیار ویژه بخش مبارزه با تروریسم پلیس مالزی است.
گفته می شود تروریست های اندونزی از همکاران خود در مالزی خواسته اند، 'ایوب خان' را که به عنوان تهدید جدی علیه گروه های تروریستی در منطقه محسوب می شود، از بین ببرند.
در این متن تهدید آمیز آمده است: در مالزی که اکنون تحت خلافت قرار دارد، پلیسی به نام 'ایوب خان' با دولت کافر همکاری می کند. وی همچنین مسئول دستگیری سربازان خلافت در مالزی است. همه سربازان این خلافت، اکنون بیدار شوند و کار ایوب خان که جرات کرده خلیفه 'ابوبکر البغدادی' را به چالش بکشد، یکسره کنند.
منابع اطلاعات امنیتی اعلام کردند که چنین تهدید مستقیمی توسط تروریست های اندونزیایی بسیار خطرناک است.
براساس این گزارش، استار نوشت: تروریست های اندونزیایی بسیار متعصب و دارای شبکه های گسترده ای در منطقه و جهان هستند و این تهدید بسیار جدی است.
'ایوب خان' اعلام کرد از این تهدید که از هفته گذشته در شبکه های اجتماعی انتشار یافته، آگاه است.
وی افزود: تاکنون تهدیدات بسیاری دریافت کرده ام، اما این نخستین بار است که تروریست های اندونزیایی از تروریست های کشورهای منطقه خواستار مرگ من شده اند.
به گفته این مقام پلیس مالزی، همزمانی این تهدید با ماه رمضان نشان می دهد تروریست ها معتقدند در صورت حمله به 'ایوب خان' در ماه رمضان از پاداش بیشتری برخوردار می شوند.
تاکنون یک حمله مستقیم حامیان داعش در مالزی انجام شده، اما عملیات زیادی خنثی شده است و براساس آمار پلیس تا حدود 6 ماه پیش دستکم 14 حمله خنثی شده است.
حامیان داعش 28 ژوئن (8 تیرماه سال گذشته) حمله تروریستی به یک مرکز سرگرمی در 'پوچونگ' در 'سردانگ' مالزی انجام دادند.
تاکنون حدود 300 تن در مالزی به اتهام فعالیت های تروریستی دستگیر شده اند و ده ها تن از تروریست های این کشور در عراق، سوریه و یا فیلیپین به هلاکت رسیده اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop