پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
October 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آواره‌ترین تیم لیگ برتر ایران!

۱ تیر ۱۳۹۶       ۱۱:۱۱       14/22316     
به دنبال بلاتکلیفی‌های باشگاه نفت تهران،‌ در فصل نقل‌و‌انتقالات بسیاری از بازیکنان این تیم با استناد به عدم تسویه حساب صورت‌گرفته، با مراجعه به سازمان لیگ برتر قرارداد خود را با نفت تهران یک‌طرفه فسخ کردند و بسیاری از آنها به تیم‌های دیگر پیوستند.

به گزارش پارس فارس ، به نفت تهران می‌توان لقب آواره‌ترین تیم لیگ برتررا داد. باشگاهی که کمتر از یک ماه دیگر باید در بازی سوپرجام فوتبال ایران به مصاف پرسپولیس برود؛ اما مدت‌هاست رنگ آرامش و ثبات را به روی خود ندیده و مدام شاهد رخ‌دادن اتفاقات عجیب و غریب در این باشگاه هستیم. در شرایط کنونی که لیگ برتر نزدیک به ٣٥ روز دیگر آغاز می‌شود،‌ تکلیف هیچ چیزی در باشگاه نفت تهران روشن نشده است؛ از مالکیت گرفته تا کادر فنی و لیست بازیکنان فصل آینده!

بحران نقل و انتقالاتی

به دنبال بلاتکلیفی‌های باشگاه نفت تهران،‌ در فصل نقل‌و‌انتقالات بسیاری از بازیکنان این تیم با استناد به عدم تسویه حساب صورت‌گرفته، با مراجعه به سازمان لیگ برتر قرارداد خود را با نفت تهران یک‌طرفه فسخ کردند و بسیاری از آنها به تیم‌های دیگر پیوستند. هر چند نفتی‌ها در مکاتبه با سازمان لیگ رسما به این فسخ قرارداد‌ها اعتراض کرده‌اند و به دنبال برخورد با بازیکنان و بازگرداندن بعضی از آنها هستند اما جدا‌شدن ستاره‌های تیم ازجمله ایمان مبعلی،‌ عباس بوعذار و سجاد شهباززاده فقط یکی ازمشکلات نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه است. در حال حاضر اکثر تیم‌ها، ‌لیست فصل بعد خود را بسته‌اند و تمرینات آماده‌سازی را هم شروع کرده‌اند؛ اما اوضاع نفت تهران به قدری بحرانی است که هر بازیکنی حاضر نمی‌شود با آنها قرارداد ببندد. درواقع به نظر می‌رسد بازیکنانی که بیرون مانده‌اند درنهایت به این تیم ملحق خواهند شد. گفتنی است مذاکره با چند بازیکن فصل قبل برای ماندن در این تیم هم در دستور کار سرپرست کنونی باشگاه قرار دارد.

تکلیف مالکیت هنوز روشن نشده است

با وجود این، چند هفته قبل مسئولان سازمان لیگ برتر در نامه‌‌ای رسمی به مدیران باشگاه تأکید کردند که اگر در یک فرصت یک‌ماهه تکلیف مالکیت و بدهی‌های مالی باشگاه‌ها را روشن نکنند یک تیم دیگر به جای نفت به AFC برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا معرفی خواهد شد. بعد از این اتفاق بود که مذاکرات با شرکت ملی نفت برای تعیین تکلیف نهایی مالکیت باشگاه از سر گرفته شد. در روزهای ابتدایی این خبر اعلام شد که شرکت نفت اعلام آمادگی کرده این انتقال مالکیت را به صورت رسمی انجام بدهد که این اتفاق تا به امروز رخ نداده است.

تنها تیم بدون سرمربی

مدیران باشگاه نفت تهران در جلسه‌ با مدیران سازمان لیگ اعلام کرده‌اند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهند داشت و به هیچ عنوان حاضر نیستند از رقابت کنار بکشند. منتها نکته جالب توجه اینجاست که نفت تهران تنها باشگاه لیگ برتری است که علاوه بر بلاتکلیفی‌های مدیریتی، مالکیتی و نقل‌و‌انتقالاتی‌، حتی نتوانسته سرمربی خود را هم انتخاب کند. وضع بحرانی نفت عملا شرایطی را به وجود آورد که هیچ‌کدام از این مربیان حداقل تا به امروز برای کار‌کردن در این تیم به توافق با مدیران باشگاه نرسند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top