چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبر فوری: روی کار آمدن محمد بن سلمان، عربستان را یک قدم به افول نزدیکتر کرد

۳۱ خرداد ۱۳۹۶       ۲۱:۳۵       51/22307     
 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که پس از روی کار آمدن محمد بن سلمان، کشورهای منطقه که بدنبال ثبات در منطقه هستند باید به فکر تغییر سیاست‌های خودشان باشند.

 به گزارش پایگاه پارس فارس به نقل از سایت خبر فوری ؛ حشمت الله فلاحت پیشه در خصوص روی کارآمدن محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد در عربستان  توضیح می دهد: محمد بن سلمان شخص افراط گری است، روی کارآمدن او با هدف ایجاد تغییرات در داخل حکومت عربستان است.

وی ادامه می دهد: این تغییر نشانه خوبی برای منطقه نیست. علی الخصوص که سیاست های افراطی پیش گرفته از جانب او دیکته شده از بیرون است.

عضو کمیسیون امنیت ملی توضیح می‌دهد: روی کار آمدن محمد بن سلمان، کشور عربستان را که در تمام زمینه های سیاسی افراطی شده است، به افول نزدیکتر می کند.

وی درخصوص رفتار کشورها پس از این انتصاب توضیح می دهد: سیاست های افراطی کشور عربستان همیشه کشورهای مظلوم را نشانه گرفته است. کشورهای منطقه که به دنبال ثبات در منطقه هستند باید به فکر تغییر در رفتارشان باشند. 

وی در خصوص رفتار ایران با عربستان هم توضیح می دهد: ایران باید سیاست های قبلی که با این کشور در پیش گرفته بود را ادامه دهد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop