چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بن کینگزلی در نقش افسر نازی

۳۰ خرداد ۱۳۹۶       ۲۰:۴۴       51/22213     
  بن کینگزلی نقش آدولف آیشمان افسر بلندپایه حزب نازی را در فیلم «فینال عملیات» جدیدترین پروژه سینمایی استودیوی «متروگلدوین مایر» بازی می‌کند. پیش از این حضور اسکار آیزاک در این پروژه قطعی شده بود.

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس ، به نقل از سایت  آی سینما ؛ این فیلم حادثه‌ای که روایتگر ماجرای دستگیری آیشمان است، از پاییز امسال توسط کریس وایتز کارگردان «ماه نو» (دومین فیلم مجموعه سینمایی «گرگ و میش») در آرژانتین مقابل دوربین می‌رود. آیشمان که به عنوان یکی از معماران اصلی هولوکاست شناخته می‌شود، مسئولیت سازماندهی انتقال یهودیان از کشورهای سراسر اروپا به اردوگاه‌های مرگ را به عهده داشت.

همزمان با پایان گرفتن جنگ جهانی دوم، آیشمان به زادگاهش در اتریش می‌گریزد و از آنجا خودش را به آرژانتین می‌رساند. آیشمان در سال 1960 توسط موساد سازمان اطلاعاتی اسراییل در آرژانتین دستگیر شد. بعد از برگزاری جلسات محاکمه در اسراییل، آیشمان به جرم ارتکاب جنایت جنگی محکوم شناخته شد و در سال 1962 در سن 56 سالگی اعدام شد.

  به گزارش «ددلاین»، اسکار آیزاک قرار است در نقش «پیتر مالکین» ظاهر شود؛ مامور اطلاعاتی که هدایت گروهی از جاسوس‌های اسراییل در عملیات دستگیری آیشمان را به عهده داشت. کمپانی «ام جی ام» در سال 2015 امتیاز اقتباس سینمایی فیلمنامه متیو اورتن را خریداری و همزمان، پیش‌تولید این پروژه را آغاز کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top