سه شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷
September 25, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ظریف تهران را به مقصد الجزیره ترک کرد

۲۸ خرداد ۱۳۹۶       ۱۰:۲۷       2/21976     
 محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دقایقی پیش تهران را به مقصد الجزیره ترک کرد.

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس، وزیر امور خارجه ایران در اولین مقصد سفرش به شمال آفریقا دقایقی پیش تهران را به مقصد الجزیره ترک کرد.

وزیر امور خارجه قرار است در سفر به الجزایر، موریتانی و تونس ضمن دیدار با مقامات این کشورها در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای گفتگو کند. 

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه روز گذشته با اعلام سفر ظریف به شمال آفریقا گفت: این سفر دو روزه که با دعوت رسمی صورت می پذیرد به کشورهای الجزایر، موریتانی و تونس خواهد بود و وزیر خارجه علاوه بر همتایان با روسای این کشورها نیز دیدار و گفتگو خواهند کرد.

قاسمی هدف از این سفر را تعمیق روابط دوجانبه و گسترش مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای یاد شده خواند و افزود: رایزنی در خصوص تحولات منطقه از جمله سوریه و مسائل خلیج فارس نیز از جمله اهداف این سفر است.‌ 

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطر نشان کرد: تحولات منطقه لزوم همبستگی هر چه بیشتر کشورهای اسلامی را طلب می کند وجمهوری اسلامی ایران معتقد است کشورهای مسلمان باید اتحاد و همگرایی بیشتری در مقابل بدخواهان و تفرقه افکنان داشته باشند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه





Top