چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


توصیه جامعه یهودیان آمریکا به مجلس نمایندگان: به تحریم ایران رای دهید!

۲۷ خرداد ۱۳۹۶       ۲۰:۳۵       51/21957     
 «رهبران جامعه یهودیان آمریکا از مجلس نمایندگان خواستند که مانند سنا با اجماع دوحزبی علیه ایران، ابزار مورد نیاز برای جلوگیری از اقدامات بدخواهانه ایران را در اختیار دولت ترامپ قرار دهند...»

  به گزارش پایگاه خبری پارس فارس ؛ پایگاه آمریکایی "الگماینر" (algemeiner)، با انتشار گزارشی به واکنش رهبران یهودیان آمریکا به تحریم های جدید ایران پرداخته است.

در این گزارش آمده است: «رهبران جامعه یهودیان آمریکا پس از تصویب تحریم های جدید علیه ایران از قاطعیت دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در این رابطه تقدیر کردند.

آن ها به گرمی از اجماع دوحزبی سنا در تحریم ایران استقبال کرده و این اقدام را گامی مهم در جلوگیری از برنامه موشک های بالستیک ایران و محدودسازی توانایی ایران برای بی ثبات ساختن منطقه دانستند.

رهبران جامعه یهودیان آمریکا از مجلس نمایندگان خواستند که مانند مجلس سنا با اجماع دوحزبی علیه ایران، ابزار مورد نیاز برای جلوگیری از اقدامات بدخواهانه ایران را در اختیار دولت ترامپ قرار دهند.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop