جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
December 14, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ستاره هایی که رفتند

۲۷ خرداد ۱۳۹۶       ۱۹:۵۳       51/21953     
 با شروع فصل نقل و انتقالات برخی تیم ها ستاره های خود از دست دادند.

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس به نقل از سایت نود ؛ استقلالی ها به صورت ناباورانه ای شاهد خروج کاوه رضایی از تیم شان بودند. استقلال البته تنها تیمی نیست که یک بازیکن مهمش را از دست می دهد.

پرسپولیس هم پیش از این متوجه شد سروش رفیعی قصد دارد به خارج از کشور برود. بد نیست نگاهی داشته باشیم به مهم ترین جدا شده هر تیم تا اینجای فصل نقل و انتقالات.

 

پرسپولیس؛ سروش رفیعی

رفیعی در نیم فصل به پرسپولیس آمد و قهرمانی با این تیم را جشن گرفت. این بازیکن خوش استیل خیلی زود در پرسپولیس محبوب شد. هواداران دوست داشتند سروش در پرسپولیس بماند اما او به پیشنهاد وسوسه برانگیز خارجی اش جواب مثبت داد. سایر بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند بازیکنان اصلی این تیم نبودند. به نظر می رسد قرارداد کمال کامیابی نیا هم به زودی تمدید خواهد شد.

 

استقلال؛ کاوه رضایی

کاوه رضایی را خیلی‌ها بهترین خرید فصل گذشته استقلال می دانند. بهترین گلزن آبی ها در لیگ و آسیا همه را غافلگیر کرد و راهی بلژیک شد. استقلالی‌ها چندان نگران سایر بازیکنانشان نیستند. قرار است امید ابراهیمی هم به زودی قراردادش را تمدید کند.

 

تراکتورسازی؛ محمدرضا اخباری

در شرایطی که تراکتورسازی از خرید بازیکن محروم است، حفظ تک تک بازیکنان اهمیت دارد. با این حال چند بازیکن تراکتورسازی از این تیم جدا شدند. در میان جداشدگان محمدرضا اخباری مهم‌ترین مهره برای این تیم تبریزی محسوب می شود. تراکتوری ها البته هنوز امید دارند که سایپا رضایت بدهد تا اخباری در تراکتورسازی بماند. سعید آقاییِ ملی پوش هم دومین جدا شده مهم تراکتورسازی است. خبرهایی مبنی بر جدایی محمد ابراهیمی هم به گوش می رسید که این اتفاق نیفتاد. ادینیو و جاسم کرار هم با رضایت خودشان رفتند و تراکتورسازی مانع آنها نشد.

 

سپاهان؛ شجاع خلیل زاده

سپاهان دست به یک خانه تکانی زد. در بین رفتنی ها شجاع خلیل زاده مهم ترین بازیکن برای آنها بود. حفظ احسان حاج صفی اولویت سپاهان است. حاج صفی اگر برود او به مهم ترین جداشده سپاهان تبدیل می شود.

 

استقلال خوزستان؛ حسن بیت سعید

حدود ۱۰ بازیکن استقلال خوزستان به دلیل مشکلات این تیم راهی تیم‌های دیگر شدند. حسن بیت سعید ستاره استقلال خوزستان در دو فصل اخیر به استقلال تهران پیوست.

 

ذوب آهن؛ ؟

ذوب آهن فعلا موفق شده اکثر بازیکنان مهم خود را حفظ کند. مرتضی تبریزی باقی ماند و اگر احسان پهلوان هم جایی نرود این تیم بازیکنی را از دست نداده که غصه‌اش را بخورد.

 

پدیده؛ حسن جعفری

ستاره جوان پدیده راهی سپاهان شد. جعفری زمانی بازیکن سپاهان بود.

پیکان؛ گادوین منشا

بهترین گلزن پیکان به تور پرسپولیس افتاد. سیامک نعمتی و سیاوش یزدانی دو بازیکن آینده دار پیکان هم راهی تیمهای دیگر شدند.

 

فولاد؛ ساسان انصاری

انصاری فصل گذشته با انتقال از پرسپولیس به فولاد احیا شد. او یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته بود. ساسان این فصل هم به پیشنهادهای ابتدای فصلش جواب مثبت داد و سپاهانی شد.

 

سایپا؛ عزت پورقاز

در بین رفتنی‌های سایپا عزت پورقاز ملی‌پوش مهم ترین بازیکن است.

 

گسترش فولاد؛ فعلا مرتضی اسدی

کاپیتان گسترش فولاد خیلی زود به همراه فراز کمالوند راهی صنعت نفت آبادان شد. البته احتمال جدایی داریوش شجاعیان هم وجود دارد. در صورت رفتن شجاعیان او بزرگ ترین جدا شده گسترش خواهد بود.

 

نفت تهران؛ ایمان مبعلی

امسال هم مثل سال گذشته نیمی از بازیکنان نفت راهی تیم های دیگر شدند. از سجاد شهباززاده بگیر تا جوانهای این تیم. با این حال چه کسی می تواند جای خالی مهندس نفت را پر کند؟ ایمان مبعلی سرانجام از نفت جدا شد و به تیم سالهای جوانی‌فولاد بازگشت.

 

سپیدرود؛ شایان مصلح

از این بازیکن به عنوان پدیده آینده دار سپیدرود نام برده می شد. مصلح، پرسپولیس را انتخاب کرد. تیم های مثل سیاه جامگان، نفت آبادان و پارس جنوبی فعلا جدا شده ای نداشتند که از آن بتوان به عنوان یک خروجی بزرگ نام برد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop