جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
December 14, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


خشم مدیر پاریسن ژرمن از پیشنهاد بارسلونا

۲۷ خرداد ۱۳۹۶       ۱۵:۲۵       14/21934     
پرتیراژترین نشریه ورزشی ایتالیا امروز فاش ساخت که اولین پیشنهاد رسمی بارسلونا برای جذب وراتی با واکنش تند مدیر قطری پاری سن ژرمن روبرو شده است.

به گزارش پارس فارس ، مارکو وراتی به گزینه خرید اصلی بارسا برای تقویت خط میانی این تیم بدل شده است. ستاره ایتالیایی هفته گذشته به مدیران پی اس جی اطلاع داد که قصد جدایی دارد و هدف او نیز پیوستن به بارسلونا است ولی مسئولان باشگاه پاریسی قصد ندارند این بازیکن را که تا 2021 قرارداد دارد، از دست بدهند.

روز گذشته انتشارعکسی از وراتی که در آن او نسخه ای از نشریه موندودپورتیوو(چاپ بارسلونا) را در دست داشت نیز حاشیه های جدیدی برای این بازیکن ایجاد کرد.

در همین راستا، گاتزتا دلو اسپورت امروز گزارش داد که بارسلونا اولین پیشنهاد رسمی خود برای جذب وراتی را به پاری سن ژرمن ارائه داده و با واکنش تند الخلیفه روبرو شده است.

مدیر قطری PSG از طریق هنریک(مدیر ورزشی پی اس جی) به بارسلونا پیغام داده است:« وراتی می تواند با هر کسی و با هر پیراهنی عکس بگیرد ولی 4 جولای او در تمرینات پاری سن ژرمن حاضر خواهد شد چرا که هرگز در فهرست فروش ما قرار ندارد و تحت هیچ شرایطی نیز اجازه جدایی او صادر نخواهد شد.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop