سه شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۶
January 16, 2018
  جستجو

آخرین اخبار
کسب درآمد ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۲۷ خرداد ۱۳۹۶       ۱۲:۲۷       2/21915     

رئیس فیفا به تاج تبریک گفت

 رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت.
کسب درآمد

 به گزارش پارس فارس، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت. متن پیام جیانی اینفانتینو به شرح زیر است:

تیم‌ ‌ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل ازبکستان در تهران، سومین تیم در جهان و اولین تیم آسیایی است که به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود می‌کند و به تیم کشور میزبان، روسیه و قهرمان پنج دوره جام جهانی یعنی برزیل ملحق می‌شود.

اکنون اینجانب پس از بازگشت از سفر کره جنوبی و چین به سوئیس مایلم به شما و تیم ملی‌تان به جهت صعود به بزرگترین مسابقات ورزشی یگانه (مجزا) در دنیا تبریک بگویم.

این دومین صعود متوالی و پنجمین حضور جمهور ی اسلامی ایران به طور کل در جام‌های جهانی است که پیش از این در جام‌های جهانی ۱۹۷۸ ، ۱۹۹۸ ، ۲۰۰۶ و ۱۹۹۴ شرکت کرده است. این دستاورد و موفقیت تیم‌ ‌ملی نتیجه‌ عزم راسخ تک تک اشخاصی است که در این کار دخیل بودند. من صمیمانه‌ترین تبریکات خودم را به بازیکنان، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال، کارلوس کی‌روش، تمام کادر فنی، کادر پزشکی و هواداران تقدیم می‌کنم.

من بهترین‌ها را برای شما آرزومندم و منتظر دیدار مجدد شما هستم.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top