دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دردسری جدید برای لژیونر ایرانی

۲۵ خرداد ۱۳۹۶       ۱۴:۰۸       14/21788     
مسعود شجاعی بازیکن ایرانی پانیونیوس برای اولین بار اعلام کرد که باشگاه پاناتینایکوس برای جذب او ابراز علاقه کرده است، اما حالا مسئولان این تیم یونانی از نحوه رفتار شجاعی و مدیر برنامه‌هایش ناراضی هستند، زیرا اعتقاد دارند آنها قصد بازارگرمی داشته اند.

به گزارش پارس فارس ، سایت رادیو ورزش یونان نوشت، مسعود شجاعی بازیکن ایرانی پانیونیوس برای اولین بار اعلام کرد که باشگاه پاناتینایکوس برای جذب او ابراز علاقه کرده است، اما حالا مسئولان این تیم یونانی از نحوه رفتار شجاعی و مدیر برنامه‌هایش ناراضی هستند، زیرا اعتقاد دارند آنها قصد بازارگرمی داشته اند.

این باشگاه معتقد است رفتار شجاعی بازار گرمی است و به این ترتیب می خواهد همه درها را به روی خود باز نگه دارد تا به قراردادی پر سود دست یابد. این چیزی است که مسئولان باشگاه پاناتینایکوس آن  را نمی‌پسندند.
البته پرونده انتقال مسعود شجاعی به پاناتینایکوس کاملا بسته نشده ، اما قطعا این مسئله باعث کند شدن روند انتقال خواهد شد و مقامات باشگاه گزینه های دیگر را نیز بررسی خواهند کرد.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top