پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازدید شبانه وزیر بهداشت از بیمارستان لقمان

۲۵ خرداد ۱۳۹۶       ۰۹:۵۱       41/21740     
 وزیر بهداشت شب گذشته(چهارشنبه) از بخش های مختلف بیمارستان لقمان تهران بازدید و دستورات لازم برای رفع کمبودهای این بیمارستان را صادر کرد.

 به گزارش روز پنجشنبه پارس فارس از پایگاه خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر سید حسن هاشمی از بخش های جراحی و مراقبت های ویژه مغز و اعصاب، اورژانس عمومی، اورژانس، بستری و آی سی یو مسمومین و نیز ساختمان در حال ساخت تجمیع اورژانس این بیمارستان بازدید کرد.
وزیر بهداشت همچنین ضمن گفتگو با پزشکان و پرستاران این بیمارستان، از بیماران نیز عیادت کرد.
در جلسه ای که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان لقمان برگزار شد، مهمترین کمبودهای این بیمارستان شامل سی تی اسکن، تجهیزات مورد نیاز برای 18 تخت آی سی یو بخش مغز و اعصاب، تشکیل شبکه مسمومین در کشور با مرکزیت بیمارستان لقمان و نیز کمبود تجهیزات بخش های اورژانس و آی سی یو مسمومین و بازسازی این دو بخش، مطرح شد و وزیر بهداشت دستورات لازم را برای تامین این نیازها صادر کرد.
بسیاری از بخش های این بیمارستان مانند جراحی مغز و اعصاب و اورژانس در طرح ارتقای هتلینگ، بازسازی و نوسازی شده اند و اورژانس بیمارستان لقمان در سال گذشته، 16 هزار بیمار را پذیرش کرده و 95 درصد از بیماران اورژانس در کمتر از 6 ساعت و 97 درصد در کمتر از 12 ساعت به بخش های درمانی منتقل شده اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop