شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سوپراستار هالیوود پسردار شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۶       ۱۳:۲۱       14/21146     
جرج کلونی و همسرش فرزندان دو قلوی خود را الکساندر و الا نام گذاشتند، در بیانیه‌ای که در این باره منتشر شد آمده است: «الا و الکساندر صبح سه‌شنبه به دنیا آمدند. بچه‌ها و مادرشان در سلامتی کامل به سر می‌برند اما جرج کلونی مسکن مصرف می‌کند و تا چند روز آینده سرپا می‌شود.»

به گزارش پارس فارس  جرج کلونی و همسرش فرزندان دو قلوی خود را الکساندر و الا نام گذاشتند. در بیانیه‌ای که در این باره منتشر شد آمده است: «الا و الکساندر صبح سه‌شنبه به دنیا آمدند. بچه‌ها و مادرشان در سلامتی کامل به سر می‌برند اما جرج کلونی مسکن مصرف می‌کند و تا چند روز آینده سرپا می‌شود.»

بازیگر «» سال ۲۰۱۴ در ونیز با امل علم‌الدین ازدواج کرد. بازیگر ۵۶ ساله سینما نخستین بار در گفت‌وگو با تلویزیون فرانسه درباره پدر شدن گفته بود: «تمام دوستان هم سن و سال من بچه‌های خود را بزرگ کرده‌ و به دانشگاه فرستاده‌اند و به من می‌خندند.»

امل کلونی در لبنان به دنیا آمده و در کودکی به همراه خانواده به انگلستان مهاجرت کرده است. این زوج سرشناس پس از ازدواج خانه‌ای ۱۰ میلیون پوندی در انگلستان خریدند و ساکن این کشور شدند.  

بازیگر «۱۱ یار اوشن» هفته گذشته به دلیل احتمال به دنیا آمدن فرزندانش حضور در مراسم اهدای جایزه حقوق بشری درارمنستان را لغو کرده بود.

کلونی پس از ازدواج در راستای اقدامات بشردوستانه به سراسر جهان و مناطق بحران‌زده سفر می‌کنند. البته هر دوی آن‌ها اعلام کرده‌اند که پس از این دیگر به مناطق خطرناک قدم نخواهند گذاشت.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top