شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


صداوسیما حادثه تیراندازی را چگونه بازتاب می‌دهد؟

۱۷ خرداد ۱۳۹۶       ۱۲:۴۲       6/21034     
 شبکه‌های خبری صداوسیما دقایقی پس از آغاز حادثه‌ تیراندازی در مجلس و حرم امام (ره)، اخبار مربوط به این حادثه را در قالب زیرنویس بازتاب دادند.

 

به گزارش پارس فارس,شبکه خبر که همزمان با این حادثه به پخش برنامه‌های روتین خود ادامه می‌دهد، در کنار پخش اخباری از تیراندازی در مجلس و حرم مطهر، با آوردن زیرنویس‌هایی چون «اوضاع تحت کنترل است» و «تلاش برای بازداشت مهاجمان ادامه دارد»، در عین حال سعی در ایجاد آرامش میان مردم دارد.

شبکه خبر حادثه‌ی تیراندازی امروز را در قالب تیترهایی چون «در تیراندازی چهار مهاجم در مجلس هفت یا هشت نفر زخمی شدند»، «تلاش برای بازداشت مهاجمان ادامه دارد»، «مسئولان نظامی و امنیتی تأکید کردند اوضاع تحت کنترل است»، «در پی تیراندازی فرد دیگری در حرم مطهر امام (ره) حداقل دو نفر مجروح شدند» به صورت زیرنویس منعکس می‌کند.

با پایان برنامه روتین «مشاغل سخت» در شبکه خبر، گوینده این شبکه در گفت‌وگویی تلفنی با رنجبرزاده، عضو هیات رییسه مجلس برای لحظاتی جزییات حادثه را از ربان وی جویا شد که رنجبرزاده ضمن بیان خبرهایی از این حادثه تاکید کرد که نمایندگان در صحن علنی به کار خود ادامه داده‌اند.

او در عین حال توضیح داد که چند نفری که وارد مجلس شده‌اند خود را مخفی کرده‌اند و در تلاش هستیم آن‌ها را دستگیر کنیم.

بر اساس این گزارش ، علاوه بر شبکه خبر، شبکه خبری انگلسی زبان پرس‌تی‌وی هم در قالب «خبر فوری» به اعلام این حادثه پرداخت. شبکه العالم هم این خبر را به شکل زیرنویس و به صورت خبر فوری منعکس کرد.

سایر شبکه‌های تلویزیونی به پخش برنامه‌های روتین خود ادامه داده‌اند.

این حادثه در سرفصل بخش‌های خبری تلویزیون در حد همین زیرنویس‌ها اعلام می‌شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop